Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na smurf


noiles.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Noiles
Nick Oskarżonego: smurf
Powód Skargi: Oszustwo przy zawieraniu transkacji, wywóz na DM gdy przebywałem z ów graczem w pojeździe i próba zabicia w celu zlootowania.
Data I Godzina Zdarzenia: 11.04.2023 - około 1:40
Opis całej sytuacji: Około 1:30 zamieściłem ogłoszenie w którym umieściłem informacje o poszukiwaniu osoby która jest w stanie w zamian za zapłatę zawieść mnie po wszystkich jajkach za łączną sume 80.000PLN. Zgłosił się do mnie na PW gracz o nicku smurf, zaproponował ,że zawiezie mnie po wszystkich lokalizacjach (101) za 150k. Po krótkim czasie spotkaliśmy się aby dokonać wymiany usługa-pieniądze, tutaj nagranie z zapłaty i warunków zawarcia umowy . Zaczynałem z ośmioma jajkami, więc na początku pominęliśmy kilka lokalizacji, po drodze jednak okazało się ,że gracz nie przewiezie mnie po wszystkich lokalizacjach a tylko po 80, jak się okazało nie miał odblokowanych wszystkich 101 lokalizacji a tylko 80. Po tym jak gracz przewiózł mnie po 3 jajkach wjechaliśmy w strefę DM co wzbudziło moje podejrzenia - i jak się okazało mój instynkt obronny organizmu w tym przypadku zadziałał prawidłowo ponieważ chwilę później gracz wjechał do strefy, na tyle daleko abym przed nim nie uciekł aby następnie wyjść z pojazdu i nieudolnie próbować mnie zabić, gdy w końcu mu się to udało ten chcąc mnie zlootować udzielił mi pomocy... Ponownie mnie zabił, i pytał się na twitterze jak zlootować gracza. , tutaj dowód na to ,że usługa nie została udzielona - mam tylko 11 jajek - gracz przewiózł mnie po 3 z obiecanych 15  


Coś od siebie: Liczę na sprawiedliwy werdykt, sądzę ,że przedstawione przezemnie dowody są wystarczające aby gracz poniósł konsekwencje. Wszelakie przejawy toksyczności powinny być tępione ze środowiska dla przyjaznej i wartościowej rozgrywki. Proszę również o 100% zwrot pieniędzy, najlepiej z nawiązką za utracony czas na pisanie skargi, zbieranie dowodów oraz poniesione straty mentalne w wyniku traumy.

 

Dowód! (Wymagane!): 
Nagranie 1 - https://medal.tv/games/gta-sa/clips/143NADze3xV_AT/d1337gqkJ6bw?invite=cr-MSxyb1UsMTQ0NjMzMTYyLA
Nagranie 2 - https://medal.tv/games/gta-sa/clips/143UJuZaGkgftE/d13370T6GOI5?invite=cr-MSxxSzEsMTQ0NjMzMTYyLA
Nagranie 3 -https://medal.tv/games/gta-sa/clips/143Vs6D9gBtDCh/d1337GfRwmPh?invite=cr-MSw1Tk0sMTQ0NjMzMTYyLA
Screen 1 - image.png

Screen 2 - image.png


Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png

Edytowane przez Noiles
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...