Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Noiles Apelacja o nick podczas statusu RP


noiles.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Noiles
UID: 12869
Wiek RP: 31
Wykształcenie: Wyższe
Opisz swoją postać : 

David jest ambitny, komunikatywny, miły i uczynny. Szybko się uczy i lubi wprowadzać innowacje, które potrafią ułatwić i usprawnić pracę. Jego głównymi pasjami są niesienie pomocy, motoryzacja oraz poznawanie nowych wieści z dziedzin medycyny ratunkowej. Oczywiście David nie jest pozbawiony defektów, jego największym minusem jest fakt, że zadaję dużo pytań. Jego ambicja i chęć rozwoju powoduje, że David jest ciekawy swojej pracy, w wolnej chwili dopytuje się, próbuje zwiększyć swoje kompetencje rozmową - niektórzy mogą uznać to za wadę

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

David Muffin - 31 letni, ambitny lekarz, chcący nieść pomoc na każdym kroku. Urodził się i wychowywał w Detroit w średnio zamożnej rodzinie. Jako nastolatek odkrył swoje powołanie w chęci niesienia pomocy innym, gdzie jako wolontariusz pomagał w różnych organizacjach wspierających biedne rodziny, chorych bądź samotnych ludzi. 

Jego pasja do pomagania rozrosła się, gdy przyszedł ostatni rok szkoły średniej. Dla rodziców Davida był to przełomowy moment - Gdy chłopak postanowił udać się na studia medyczne w okolicznej uczelni. Młody student medycyny postanowił obrać ścieżkę kierunku lekarskiego, co wychodziło mu świetnie, całe studia zdał z wyróżnieniem oraz wyszedł z nich z opinią świetnego lekarza. W Styczniu 2022 roku przeprowadził się do Los Santos gdzie od razu podjął się pracy Lekarza medycyny ratunkowej w prestiżowym szpitalu All Saints General Hospital - Los Sanots. W listopadzie ubiegłego roku zakończył on służbę w ASGH, gdyż chciał dalej rozwijać się w kierunkach medycznych, mocne cięcia etatów dla pracowników medycznych w klinice spowodowały, że David postanowił odejść i szukać swojego miejsca w lokalnych prywatnych klinikach. Dostał rekomendację od swoich przełożonych a samo odejście przebiegło w przyjaznej atmosferze. 

Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay w grach komputerowych pozwala graczom na kreowanie swojego unikalnego charakteru, dzięki możliwości kształtowania fabuły, rozwoju postaci i interakcji z innymi graczami.
Nick RP: David Muffin

Edytowane przez Noiles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • noiles. zmienił(a) tytuł na Noiles Apelacja o nick podczas statusu RP
  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...