Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie bana na 7 dni nadanego przez Kopacka


cvgg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Reafresh

UID: nie wiem bo nie mam jak wejsc do gry

Serial: 3F8000C15C1CA413891AD4423F9571A1

Typ kary: ban na 7 dni

Powód kary: łamanie regulaminu dm

Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka

Data nadania kary: 11.04.2023

Data zakończenia kary: 18.04.2023

Wyjaśnienie: Zabiłem gracza bedac na strefie dm, a on na niej nie byl. nie wiedzialem ze tak nie mozna.

Coś od siebie: prosze o unbana, poniewaz jestem aktywnym graczem i to moje pierwsze wykroczenie czego bardzo zaluje.

Edytowane przez Reafresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawałbym mu unbana, niech to przesiedzi jechałem za nim na dm on sobie wjechał otworzyl szybę i zaczął robić driveby z kierowcy gdy na byłem poza dm w dodatku zbugowal że mógł strzelać poza strefa dm. Jak mu mówiłem przy tej akcji gdy leżałem na bw że dostanie bana to potem zaczął się śmiać na Twitterze że się spłakałem i chce mu bana dać 🙂Moim zdaniem Ban zasłużony pozdro z fartem 

Edytowane przez rybsonekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu wplatywac co zrobiła la mafia tu jest jedną osoba a tam cała organizacja na klipie który dostarczyłem administracji widać idealnie jak w tym samym momencie łamie 2 paragrafy z regulaminu dm a że nie okazał skruchy tylko śmiał się na Twitterze że się spłakałem nie widzę powodu dla którego ma dostać druga szanse moim zdaniem Ban zasłużony i niech na nim przesiedzi przy okazji ochłonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...