Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkovsky


rybsonekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Rybsonekk
UID: 11142
Serial: DE8585A5D1B8C1EAB14DE1E6FD0AA224
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Wielokrotne złamanie regulaminu DM - BMA.// Trzy skargi na forum
Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkovsky
Data nadania kary: 12.04.2023
Data zakończenia kary: 19.04.2023
Wyjaśnienie: Może przybliżę tutaj sytuacje dlaczego zostały przeze mnie złamane zasady DM: Siedzieliśmy w około 7 osób na kanale głosowym na dc gdzie razem siedzieliśmy na DMie i pojedynkowaliśmy się z organizacją 3 CityCartel. Wiem dokładnie jakie są zasady DM i podczas całej potyczki powtarzałem osobom siedzącym na kanale żeby nie strzelali do nich po bw. Sytuacja wyglądała tak, że osoby siedzące na kanale na dc mówili że: ,,nie mają już bw" , ,,2 minuty po bw mają" a ja słysząc takie info jak prosty człowiek zacząłem do nich strzelać, wiadomo słyszy się taką informację raczej proste że sie strzela. Nie wiem czy klip by cos tu wniósł aczkolwiek moge je tu wrzucić jak to wyglądało https://medal.tv/games/gta-sa/clips/14aNALAam6UZN_/d1337Aes0iwz?invite=cr-MSw4QmIsMTc4MzU3NjY0LA

https://medal.tv/games/gta-sa/clips/14aNhTliF9PQKx/d1337pkfhe1x?invite=cr-MSx1MXksMTc4MzU3NjY0LA

na obu tych klipach widać że powtarzam członkom mojej organizacji jedną z częstszych zasad dm, niestety na moje nieszczęście osoby te mówiły nie prawdę przez co wyszło jak wyszło, że ich zabiłem bw po bw. 
Coś od siebie: Wiem, że mimo iż to że dostałem fake info że bw im minęło, zrobiłem źle zabijając bw po bw. Jest to mój pierwszy ban i troche lipnie było by siedzieć tydzień na banie za głównie niewiedzę spowodowaną przez fake info. Z racji iż jest to mój pierwszy ban mam nadzieję że apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie i przepraszam za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pooleparty napisał:

odczekaj tydzien a nie placzesz, jak reafressh dostał na tydzien to mu kazałes odczekac wiec cty tez sobie teraz odczekaj;)

tylko ze reafressh potem na twitterze smial sie ze niby placze i z pelnym opamietaniem zlamal regulamin

Edytowane przez rybsonekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...