Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o zdjęcie bana na 7 dni nadanego przez Kopacka


cvgg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Reafresh

UID: 12591

Serial: 3F8000C15C1CA413891AD4423F9571A1

Typ kary: ban na 7 dni

Powód kary: łamanie regulaminu dm

Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka

Data nadania kary: 11.04.2023

Data zakończenia kary: 18.04.2023

Wyjaśnienie: Zabiłem gracza bedac na strefie dm, a on na niej nie byl. Chciałem mu się odpłacić i członkom La mafii, że oni takze łamali zasady DM, a kar nie ponosili. Wiem już jednak, że było to nieodpowiednie i na pewno się to nie powtórzy. Mam nadzieję, że admin da mi drugą szansę.

Coś od siebie: prosze o unbana, poniewaz jestem aktywnym graczem i to moje pierwsze wykroczenie czego bardzo zaluje. Mysle ze te 2 dni bana wystarczą poniewaz przemyslalem swoje zachowanie i wiem jakich błedow juz nie popelniac. Mam nadzieje na zaakceptowanie apelacji.

Edytowane przez cvgg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara nałożona moim zdaniem słusznie, strzelanie z driveby na pozycji kierowcy oraz zabicie poza strefą DM, co do nie ponoszonych kar to lekko się pomyliłeś bo dostaliśmy degradację na organizacje cywilną, a ja sam dostałem bana. Gdybyś okazał przynajmniej jakąś skruchę po tej sytuacji to bym nawet nie wysyłał klipa do admina ale że zacząłeś kręcić beke, pisać na twitterze że płacze, a po samym zabiciu mnie powiedziałeś "easy" będę się starał abyś tego unbana nie dostał. Pozdrawiam :))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...