Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Lidera oraz vlidera Ekspert oraz Kocurrr


mateuszbfc

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:mateuszbfc
Nick osoby oskarżonej: Kocurrr,Ekspert
Powód napisania skargi: Zaniedbanie frakcji SAFD
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>16 dni temu odeszłem ze frakcji i do teraz moge se wejść na sluzbe
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>odejscie ze frakcji  19.07.2022     04.08.2022 moge se normalnie wejsc na sluzbe  w grze 
Opis sytuacji: No to tak 19.07.2022 odeszłem ze safd bo nie podobała mi sie atmosfera.Np na ogłoszeniach byly rzeczy pisane itp.Ekspert mieszka w gdyni no to odeszłem dzisiaj se wbiłem na serwer i moge normalnie wejsc na sluzbe co mozna dobrze zobaczyc ze jest to zaniedbanie frakcji.Duzo c

hejtów bylo na eksperta i kocurra ze np  za to co robią we frakcji powinni dostać lote więc XD Prawda jest taka że napewno ktoś inny by lepiej zadbał o tą frakcje.
Dowody:to jest z 19.07.2022 image.png.3d6e11b0f9a9a0f95c93543d58168b0d.png
image.thumb.png.91ff5136d8c6a4588be29715eb5b35b8.png
Jakby co zapytałem sie ich na chacie jaka dzisiaj data zeby nie bylo ze ss byl robiony przed odejsciem 
Coś od siebie:Mam nadzieje ze ktos inny zastąpi ich stanowisko.

Edytowane przez spoconykacperekfn123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mateuszbfc zmienił(a) tytuł na Skarga na Lidera oraz vlidera Ekspert oraz Kocurrr
  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...