Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na HomikPL


twizy36

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Twizy
Nick Oskarżonego: HomikPL
Powód Skargi: Oscamowanie na auto i kłamstwo
Data I Godzina Zdarzenia: około 22:30
Opis całej sytuacji: Chciałem kupić auto miałem 500tysięcy homik napisał ogłoszenie że sprzeda auto dokładnie napisał (S) Savanna 4.0 FT z lampami i neony pomyślałem w tedy że w sumie mogę je kupić więc napisałem do homika o cenę napisał 500k więc się ucieszyłem bo było idealnie. Następnie napisałem jaki vmax napisał 300km dokładnie nie pamietam ale powyrzej 300km więc się podjarałem i byłem pewien żeby to kupić. Przed tym napisałem po ubera i podjechał napisałem uberowi na srednia gielde w sf. Zawiózł mnie kupiłem auto i pojechałem do stacji diagnostycznej i okazało się że auto jedzie 210km a nie 300km jak napisał. Więc napisałem reporta o treści co zrobić jak oscamował mnie gracz (Coś takiego tego w logach nie mogę znaleźć) i ZeleKkk napisał czy mam dowody napisałem że mam i zabrałem się za szukanie. Nie mogłem znaleźć na konsoli więc napisałem do ZeleKkk a wiesz moze jak sprawdzić cala konsole? Napisał wchodzisz prawym W MTA klikasz lokalizacje pliku i tam bedzie gdzies w folderze LOGI ( było trochę inaczej ale jak jest to wymagane to mogę napisać jak je znalazłem ). No więc zacząłem szukać logów i je znalazłem ucieszyłem się i napisałem do ŻeleKkk ale nie odpisał a pisałem jeszcze trochę na discordzie o tym z Navara i mu wysłałem ( w czasie którym pisze jeszcze nie odpowiedział ) a ZeleKkk nie mam jak poradzic bez dowodów napisz skarge na forum i teraz jestem tutaj i piszę.

Coś od z siebie: Mam nadzieję że sprawa zostanie wyjaśniona i żaden z graczów nie da się oscamować tak jak ja
Dowód! (Wymagane!): 

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image-32.pngimage-42.pngimage-52.pngrn_image_picker_lib_temp_1a8e0876-9190-430f-932a-9a785d26b93a.jpgimage.thumb.png.e75c792bd3cb13f684fa5d7dbfeb16a9.png

Edytowane przez Twizy
dałem screeny z zakreślaczem żeby było można lepiej zobaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odpowiadam na oskarżenie Klient spytał się mnie ile samochód ma v-max ja mu faktycznie powiedziałem ze jedzie 300km lub więcej ale to tez jest jego winna, że nie sprawdził na stacji diagnostycznej ze mną ile samochód jedzie, ja miałem czas mogłem podjechać i byśmy sprawdzili a po drugie cena była do negocjacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...