Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nowy Nick RP Flawito


blackwi.d

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Flawito
-UID: 1993
-Wiek RP: 22
-Wykształcenie: Aktulanie Jest na II roku na medycynie.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jest to człowiek wielu talentów jak i pomagający ludzią chciał zostac Policjantem jak jego Dziadek, który zmarł w wieku 69 lat. Jego marzeniem było zostać strażakiem przez długie lata próbował, dostał się on kilka razy do akademi ale nie podołał swemu. Więc wkońcu spróbował swoich sił na medycynie po szkole średniej zdał mautrę i poszedł na Studia Medyczne. jest on Aktualnie na II roku i idzie mu tam fenomenalnie. W planach ma zostać Dyrektorem Szpitala.

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  pewnego dnia zobaczył czytając portale społecznościowe że w pobliskim Szpitalu jest rekrutacja. Postanowił że spróbuje na początku nie było łatwo . Próbował wszystkiego ale nie egzaminu bo się go bał. Postanowił że spróbuje napisać egzamin teorytyczny który zdał na 100%. Nadszedł dzień na egzamin praktyczny z którego miał 95% i podołał swemu zdajac egzamin na 95% szło mu naprawdę dobrze szybko miał awanse na wyższe rangi aż do momentu w którym to Dyrektor szpitala odszedł na emeryture i aplikował on wniosek do urzędu miasta aby to on został nowym Dyrektorem Szpitala. Jak się poźniej okazało przez jego wkład w życie szpitala postanowiono dać mu szansę 
-Jaka jest twoja definicja RP: Nie poddawanie się i podążanie do celu.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Wilson Miller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...