Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Adamxx30x


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:kuba812
Nick Oskarżonego: Adamxx30x
Powód Skargi:Za nic wywozi do wiezienia
Data I Godzina Zdarzenia:16.04.2923 ok. 20:00
Opis całej sytuacji: zrobilem tepa do darka /tepv DXTj no i tam byla praca mowie zobacze ile ludzi bo brat tez byl no i nagle sobie biegamy wszyscy obok policji i git ja wchodze raz i mowia zebym wyszedl nie wiem o co chodzi bo mam muta wyszedlem git pozniej nie biegam i nawet nie wchodze na teren odpalam rozne animki oczywiscie dla beki bo obok byly koledzy oi brat no i on pozniej mnie goni nie wiem za co i strzela zabil wtedy z 3 osoby w sensie paraliz tym swoim gownem zrobil nie mam do niego szacunku jest wiele osob co go nie lubi wystarczy spytac pare razy pod p jest chamski ja nie mam dowodow ale mialem sytuacje gdzie mowi na gracza ty głupolu jak jedziesz a ja potem jak mnie zamyka ale to bylo 2tyg temu ty tgłupolu a on do mnie przepros pana albo mut zaraz ja nic a on jak chcesz dzieciaku
Coś od siebie: mysle ze go ukarzecie bo sie poczul za bardzo ten adminek , psychol od radia , w dodatku jakis p-s policjant mam nadzieje ze dostanie bana na 2 miech za to co robi poczul sie i tyle jakis dzieciak
Dowód! (Wymagane!):



Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): on dobrze wie zapytajcie go niech tylko nie powie ze wie to nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej Witam  było tak że wchodziłeś na teren zamknięty wyznaczony przez ERS  na tej pracy  po  czym dawałeś animki +18   to dostałeś  teizera  i zakułem cię  i na wiezienie za Utrudnienie pracy sapd , mogłem ci jeszcze dodać WNTZ ale  nie dałem . Dodam od siebie że dział powinien być skargi na pracowników sapd 

Edytowane przez Adamxx30x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...