Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary Mute nadana przez Yukino


smiechu_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Smiechu
UID: 11051
Serial: 8F95A99FA9D1505159B44E9A54BD0984
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) MUTE
Powód kary: Obraza administracji
Nick członka administracji nadającego karę:  Yukino
Data nadania kary: 29.03.2023
Data zakończenia kary: 08.05.2023
Wyjaśnienie: Wszedłem sobie na serwer poprostu i nie powiem byłem bardzo zdenerwowany i nie panowałem nad emocjami ale w pewnym momencie przyszło mi do głowy to jakie mogą być z tego konsekwencje i zaprzestałem, Serdecznie przepraszam panią Yukino Za to że ją zwyzywałem na chacie, naprawde nie miałem złych intencji jak to pisałem chciałem poprostu zażartować ale rozumiem że pani zrozumiała to żle, Na chwile obecną jest mi z tym mutem ciężko ponieważ nie mogę się z nikim dogadać i ta gra nie jest taka jaka była wcześniej. Bardzo przepraszam zrozumiałem swoje zachowanie i to się nie powtórzy, przepraszam również całą administracje że musiała na to patrzeć z zażenowaniem, teraz sam czuje wstyd i zażenowanie za to co zrobiłem. PRZEPRASZAM
Coś od siebie: Bardzo chcciałbym aby pani mi zdjęła karę ponieważ gra stanie się piękniejsza i będzie większa chęć do gry

laurka1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...