Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Drequ333


to_ja_lolus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: JohnMefedron
Nick Oskarżonego: Drequ333
Powód Skargi: Nie wywiązanie się z umowy
Data I Godzina Zdarzenia: Wtorek 11.04.2023 godzina 16 do 17
Opis całej sytuacji: Umówiłem się z graczem Drequ333, o tym, że gracz da mi pojazd uranus id 11079 i 300k do końca tygodnia (16.04.2023) za pojazd jester id 7959 przekazany z mojej strony. Gdy gracz napisał do mnie swoją wymówkę, żeby nie oddawać pieniędzy, że nie odda, bo ma zabrane prawo jazdy, wydłużyłem mu termin do środy 19.04.2023. Poinformowałem gracza, że jutro o godzinie 16.30 do 17.00 będę aktywny, żeby spłacił mi swój dług, godzina taka, ponieważ w takich zawieraliśmy umowę. Jednak gracz napisał do mnie kolejną wymówkę, że jest w szpitalu i nie odda pieniędzy, później zaczęła się kłótnia, z której wysyłam nagranie w formie przewijania rozmowy.
Coś od siebie: Uważam, że gracz Drequ333 powinien ponieść konsekwencje, a do mnie powinno zostać przyznane 300,000 waluty serwerowej.
Dowód! (Wymagane!): https://youtu.be/w60PIZnm8zY https://youtu.be/FX6fXXpxwWs Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.thumb.png.e62118816dff2e641e8ed4ba5b4e2719.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę sobie się wypowiedzieć z tego względu że byłem przy tej transakcji. Gracz Drequ333 miał do niedzieli tamtego tygodnia dopłacić 300k od auta (wymiana) pisał wymówki że ma prawko to został mu czas przedłużony do środy (wczoraj) nagle gracz zaczął pisać że jest w szpitalu no ogl Dzisna akacja i kasy nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...