Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

stwórz tutaj temat o nazwie: diffislime Apelacja o nick podczas statusu RP


babahassan2772

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:diffislime
-UID: 9868
-Wiek RP:  28
-Wykształcenie: Średnie , w przyszłości ukończone studia medyczne
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):

Sheriff z Stanu San Andreas to człowiek o imieniu Kenneth, który jest znany w całym mieście ze swojej wyrozumiałości i cierpliwości. mężczyzna  jest wysoki i szczupły, ma fryzurę uczesaną na bok, włosy koloru czarnego, oraz posiada zarost, co nadaje mu poważny wygląd. Zawsze ubiera się w policyjny mundur, na którym znajdują się odznaki, a na piersiach widnieje napis "Sheriff".

Kenneth jest wyjątkowo spokojnym człowiekiem, który nigdy nie traci cierpliwości nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jego umiejętności negocjacyjne są doskonałe, dzięki czemu potrafi rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy, bez użycia siły. Ludzie w mieście uwielbiają Kennetha, ponieważ zawsze jest dla nich pomocny i chętny do słuchania ich problemów.

Jego praca jako szeryfa jest dla niego nie tylko obowiązkiem, ale też sposobem na pomoc innym ludziom. Kenneth zawsze stara się zrozumieć, co skłoniło kogoś do złamania prawa i stara się pomóc im znaleźć drogę na prostą. Jednocześnie jednak, gdy trzeba, potrafi stanowczo działać i egzekwować przestrzeganie prawa.

Kenneth jest wzorem dla wielu młodych policjantów, którzy chcieliby być jak on. Jego poświęcenie dla dobra społeczności oraz jego wyjątkowa wyrozumiałość i cierpliwość sprawiają, że zawsze może liczyć na wsparcie mieszkańców miasta.


-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

Kenneth Glimer, szeryf z Stanu San Andreas, urodził się i wychował w małym miasteczku na południu kraju. Jego ojciec był policjantem, a matka nauczycielką, co sprawiło, że od najmłodszych lat Kenneth był obdarzany wartościami takimi jak honor, odpowiedzialność i szacunek do prawa.

Po ukończeniu szkoły średniej. Kenneth postanowił podążać śladami swojego ojca i wstąpił do policji. Szybko okazało się, że ma talent do pracy w tym zawodzie i awansował na wyższe stanowiska.

Kiedy Kenneth został szeryfem w Stanie San Andreas, postanowił poświęcić się całkowicie swojej pracy, aby pomagać mieszkańcom miasta i dbać o ich bezpieczeństwo. Dzięki swojej wyrozumiałości i cierpliwości zyskał szacunek i zaufanie mieszkańców, a także innych policjantów.

Jednak jego praca nie jest łatwa, często musi stawiać czoła trudnym sytuacjom i podejmować szybkie decyzje. Mimo to, zawsze trzyma się swoich zasad i stara się działać zgodnie z prawem, co sprawia, że jest uważany za wzór do naśladowania w całym kraju.

Poza pracą Kenneth lubi spędzać czas z rodziną, chodzić na wędrówki po górach oraz uprawiać sporty wodne. Jego pasją jest także czytanie książek o historii Stanów Zjednoczonych, co pomaga mu lepiej zrozumieć historię kraju i kontekst, w jakim funkcjonuje policja i wymiar sprawiedliwości.

-Jaka jest twoja definicja RP:  styl gry polegający na wczuwaniu się w odgrywanie swojej postaci i atmosferę świata gry. (chyba o to chodziło, prawda?)

-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Kenneth Glimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...