Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucona] Komisy


xcrvg

Rekomendowane odpowiedzi

 

UID: 12387
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Komisy Samochodowe nabrały by większego sensu.
Dokładny opis propozycji: Jak wiadomo na serwerze mamy kilka komisów samochodowych, pewnie spora osób z was powie ze jest to bez sensu a ja powiem wam tyle ze to co wam napisze ma sens! Każdy komis mógł by założyć (Biznes) który polegał by na sprzedawaniu aut tak jak w realnym życiu i mógł by zatrudniać osoby jak i je zwalniać np limit by był 5 osób w jednym komisie. Na terenie takiego komisu wiadomo był by Blip taki jak na giełdzie i można by było tam wpisać Cenę pojazdu jak i opis auta. Każdy komis miałby możliwość ulepszania swojego komisu za pieniądze w grze. Ulepszenia mogły by być takie - bramki do komisu/ Bilbord przed wjazdem, można tez coś innego wymyślić. Mam tez jeszcze kilka innych pomysłów jak by już to było zatwierdzone to mogę podesłać komuś z administracji.
Co by wniosło to do rozgrywki: Napewno więcej frajdy dla osób które maja komis i napewno dla graczy bo wiadomo ze na komisie można kupić czasami bardzo fajne pojazdy!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...