Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Adamxx30x oraz R4DIX


greevis_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: greevis
Nick osoby oskarżonej: Adamxx30x oraz R4DIX 
Powód napisania skargi: dostałem kare a nic nie zrobiłem.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 15:00:34
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>23.04.2023
Opis sytuacji: Opis sytuacji wygląda tak, że jechałem sobie po pościgu RP odegranym do więzienia, nikogo przy tym nie zwyzywałem i patrze, dostaje wyciszenie przez uzytkownika R4DIX nie wiem za co, ponieważ nic nikomu nie zrobiłem (Jeśli chodzi o całą sprawę mam nagranie z całej sytuacji od początku pościgu do końca).
Dowody: Dowód w postaci nagrania.
Coś od siebie: Myślę, że zostanie to rozwiązane w sposób pozytywny, ponieważ bardzo zależy mi na dostaniu się do frakcji SAPD, lecz ta kara zmniejsza moje szanse na dostanie się do tej frakcji oraz inni policjanci będą patrzeć na tę sytuacje inaczej przez akurat tą karę. Nagranie mogę wysłac na discorda kogoś z zarządu, ponieważ ma za duży rozmiar żeby ją wstawić tutaj. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greevis sprawa jest taka jechaliśmy do wiezienia CBK w strone sapd na vc zrobiłeś jechaliśmy do jaila i napisałem do R4dix aby ci dał muta na to co na vc mówiłeś  chcesz to możesz tu nagranie dać ale ja słyszałem co mówiłeś , bez powodu byś kary nie dostał  tylko odrazu mówię daj nagranie z całej akcji 🙂 i dodam że możesz napisać apelacje  może coś to by zmieniło .

Edytowane przez Adamxx30x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adamxx30x napisał:

Greevis sprawa jest taka jechaliśmy do wiezienia CBK w strone sapd na vc zrobiłeś jechaliśmy do jaila i napisałem do R4dix aby ci dał muta na to co na vc mówiłeś  chcesz to możesz tu nagranie dać ale ja słyszałem co mówiłeś , bez powodu byś kary nie dostał 

nie mówiłem nic na vc moge nawet pokazać nagranie całe ze nic sie nie wyswietla jak mówiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...