Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick podczas statusu RP


_dolhaczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DolHaczeq 

-UID: 5079

-Wiek RP: 32

-Wykształcenie: wykształcenie średnie , ukończył studia medyczne.

-Opisz swoją postać (Minimum 2  rozbudowane):

 senior paramedic z Stanu San Andreas to człowiek o imieniu Thomas , który jest znany w całym mieście ze swojej odwagi i cierpliwości. mężczyzna  jest średniego wzrostu i umięśniony, ma fryzurę flufy hair, włosy koloru ciemny brąz, oraz posiada zarost, co nadaje mu poważny wygląd. Zawsze ubiera się w medyczny mundur, na którym znajdują się odznaki, a na piersiach widnieje napis "senior paramedic".
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

Thomas Smith, Medyk z Stanu San Andreas, urodził się i wychował w małym miasteczku Tierra Robada  . Jego ojciec był medykiem, a matka nauczycielką, co sprawiło, że od najmłodszych lat Thomas był obdarzany wartościami takimi jak honor, odpowiedzialność i szacunek do prawa.

Po ukończeniu szkoły średniej. Thomas postanowił podążać śladami swojego ojca i wstąpił do medycyny. Szybko okazało się, że ma talent do pracy w tym zawodzie i awansował na wyższe stanowiska.

-Jaka jest twoja definicja RP: (Role Play) według mnie polega to na tym że starasz się jak najbardziej zachowywać się ja w prawdziwym życiu i odgrywać rolę z innymi graczami.

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Thomas Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...