Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Gracza Krzysiek


alfikk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Krycha
Nick osoby oskarżonej: Krzysiek
Powód napisania skargi: Robiłem zatrzymanie drogowe po czym tak zwany krzysiek stwierdził że naprawi sobie pojazd na statusie RP i zacznie uciekać
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>19:28 coś takiego
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>08.08.2022
Opis sytuacji: A więc tak, Przekroczył prędkość w mieście o 80km/h chciałem zrobić mu zatrzymanie drogowe do czego doszło podszedłem do pojazdu odegrałem co miałem wróciłem do pojazdu i sprawdziłem tablet patrzę że jest poszukiwany  chodź musiał o tym wiedzieć najwyraźniej bo naprawił sobie silnik podczas zatrzymania drogowego i Otwieram drzwi chce mu zrobić FTS to włączył nitro i uciekł
Dowody: https://imgur.com/a/EtzoSOB
Coś od siebie: Myślę że osoba zostanie ukarana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc

1. Naprawka byla podczas zatrzymania i nie był to jeszcze pościg A jeszcze nie widziałem żeby ktoś zabronił sobie naprawic

 

2. A teraz druga rzecz. Skoro szanowny kolega tak wszystko nagrywa, chciałbym wspomnieć o jego pięknym prowadzeniu pościgu.

 

-na samym starcie nakłada kod czerwony i od razu pituje po calym mieście

- podczas robienia przesiadki dosłownie wpierdala się na pełnej w helikopter do którego była przesiadka i pomimo stop akcji podczas której wsiadłem do helki bo praktycznie kolega miał to gdzieś, nabił mi bw, po czym pojechal na wiezienie zahaczając o mechanika, gdzie powiedzial ze ma w chuju odgrywanie rp i tak jakbym siedzial za sam pościg max 30 minut. Tak siedze 1h, bo wpisal mi takze porwanie za ktore siedziałem w dniu wpisania notatki o porwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krycha napisał:

A więc tak nie mogłeś naprawiać sobie silniku podczas zatrzymania po 2 przez to miałeś kod czerwony po 3 nie po całym mieście po 4 w helke się wjebalem niechcący jak i mam nagranie nawet z tego 🙂

pitowałeś i taranowałeś po całym mieście. a także 2 chłopów z czego jeden z SAPD ale off duty [DzikiSomsiad69] (chyba taki nick miał xd) dodatkowo blokowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jako iż podczas zatrzymania zrobiłeś już Fail RP zostajesz ukarany karą serwerową w postacie zabrania prawa jazdy.

Nie wiesz jakie Fail RP? To już ci mówię, chodzi o to że podczas zatrzymania postanowiłeś SB naprawić silnik w pojeździe, i tym sposobem zrobiłeś Fail RP, a dlaczego? W realu podczas zatrzymania przez policję raczej byś nie wyszedł z auta i nie poszedłbyś sprawdzić stan oleju w silniku itp. 

 

Miłego wieczoru.

unknown-26.png

  • Dziękuje 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...