Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucona] Radar dźwiękowy do znajdziek


mefistomewmen

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 6962
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Bardzo mało graczy jest zainteresowanych zbieraniem standardowych znajdziek, bo strasznie ciężko jest znaleźć ostatnie brakujące, fajnie by było trochę to usprawnić, żeby nie był to martwy element rozgrywki, a fajna zabawa dla kolekcjonerów wszystkiego co się da.
Dokładny opis propozycji: Gdy gracz znajduje się w promieniu X metrów od znajdźki, otrzymuje powiadomienie dźwiękowe. 
Co by wniosło to do rozgrywki: Ożywienie funkcji standardowych znajdziek samych w sobie, nawet zmniejszenie potencjalnej nagrody za znalezienie wszystkich (o ile jakaś jest, nie wiem, bo mi 5 brakuje 😐), ale dodanie takiego radaru, który by pozwolił jakkolwiek naprowadzić gracza by całkowicie skompletować liczbę znajdziek, może spowodować, że chociaż ktoś będzie zainteresowany zebraniem wszystkich dla samego faktu. Im bliżej końca tym bardziej depresyjne stany dosięgają moje zdrowie psychiczne, przejeżdżając przez całą mapę w poszukiwaniu małego zielonego totemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...