Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na gracza adamxx30x


_monkis_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Monkis
Nick osoby oskarżonej: Adamxx30x
Powód napisania skargi: niesłuszne zabranie prawa jazdy
Godzina zdarzenia: 23:00 około
Dokładna data zdarzenia: 30.04.2023
Opis sytuacji: na doherty jest bardzo dużo plam oleju i gdy jedzie sie z dużą prędkością nie idzie wyhamowac . przejezdzalem przez doherty , natrafiłem własnie na plame i niechcący wjechałem w radiowóz i nie wydawało mi sie że w nim był adamxx tylko jakis policjant powiedział mi zebym nauczył sie jezdzic i nic nie bylo , pokazałem co sie stalo i odjechali. krążyłem sobie autem obok doherty i nagle dostałem prawko , napisałem do hejkoba dlaczego a on odpisał mi żebym spytał się adamxx'a własnie zapytałem się o nagranie lub coś ale nie chciał wysłać dlatego chce wyjaśnić sytuacji

Coś od siebie: według mnie nie powinno być takich sytuacji że ktoś nie pokaże dowodów czy cos w ten design i każe pisać na forum, bo gdy pokazał by nagranie czy coś to wyjaśniłbym sprawę

Pozdrawiam
Dowody: Zrzutekranu(114).thumb.png.394f25e0bfa55363f77051fed6b75856.pngZrzutekranu(118).thumb.png.47f1b43a4b25bdd0eac2efba7bebf019.pngZrzutekranu(113).thumb.png.79a2d51552f004658e301917aed05584.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze była sytułacja jechałem z lemonkiem  i przy zjedzie na górę zostałem staranowałeś  przez ciebie co rozwaliło przód auta jak i lampę.    dodam że to nie pierwsza  sytułacja pisałem do radixa ale  robił  coś a hejkob tp się jak napisałem i powiedziałem aby dał ci kare ode mnie  pisałem napisz apelacje by dało  coś ugrać .  jak to było 1 raz dodam że byś nie dostał prawka 🙂 a co do nagrania pisał lemonek że ma ale po sprawdzeniu obsa mu rozwalił i nie ma nagrania . Dodam że nie chodzi mi na doherty tylko foster valley tam jak jechałem na jaila z lemonkiem 

Edytowane przez Adamxx30x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...