Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Bevorsky1 prośba o zdejmiecie kary, ukarany przez LegendarnyManV8


bevorsky

Rekomendowane odpowiedzi

BAN Bevorsky1 prośba o zdejmiecie kary, ukarany przez @LegendaryManV8

Nick na serwerze: Bevorsky1 
UID: 5129
Serial: 
2437E5F2960CD98127C006C744E974F
Typ kary: BAN
Powód kary: Rozprowadzanie danych osobowych+nękanie gracza 
Nick członka administracji nadającego karę: 
Data nadania kary: 18:05:06 01.05.2023r.
Data zakończenia kary: 18:05:06 01.05.3022r.


Wyjaśnienie: Szanowni Administratorzy/Moderatorzy, Chciałbym złożyć apelację w sprawie nałożonego na mnie bana z powodu wysłania zrzutu ekranu z danymi gracza do innego gracza. Pragnę wyrazić głębokie zrozumienie i żal z powodu mojego nieodpowiedniego zachowania. Rozumiem teraz, że moje działanie było naruszeniem zasad społeczności i w pełni przyjmuję odpowiedzialność za swoje postępowanie.Chciałbym krótko wyjaśnić kontekst, w jakim doszło do tego incydentu. Mój zamiar nie był szkodliwy, ani nie miałem świadomości, że wysyłanie danych gracza jest surowo zabronione. Przerosła mnie emocja i popełniłem błąd, który teraz bardzo żałuję. Nie miałem zamiaru wyrządzić żadnej krzywdy ani naruszać prywatności innych graczy.Przepraszam zarówno @Tupak, którego dane zostały ujawnione, jak i całą społeczność gry za mój brak rozwagi. Zrozumiałem, że moje działanie było nieodpowiednie i wiem, że to nie wystarczy.Jestem świadomy, że muszę zmienić swoje postępowanie i postawić sobie wyższe standardy. Obiecam, że zrozumiałem powagę tej sytuacji i że będę przestrzegać zasad społeczności w przyszłości. Mam świadomość, że moje działania miały negatywny wpływ na innych graczy i na samą społeczność, dlatego zobowiązuję się do zrobienia wszystkiego, co konieczne, aby naprawić swoje błędy i unikać podobnych sytuacji w przyszłości.Jeżeli to możliwe, chciałbym również przedstawić dowody, które mogą pomóc w zrozumieniu kontekstu i potwierdzeniu moich słów. Za namową gracza wysłałem do niego ss facebook’a supporta, powiedziałem mu żeby zostało miedzy nami, nie do trzymał słowa i wysłał to na kanał „z-reala” na serwerze Discord społeczności OutRpg.


Coś od siebie: Bardzo proszę o rozważenie mojej  apelacji. Zrozumiałem powagę sytuacji i jestem gotowy do nauki na własnych błędach. Obiecuję, że będę szanować zasady społeczności i dążyć do pozytywnego i odpowiedzialnego udziału w grze.


Z poważaniem, Bevorsky1

 

Edytowane przez bevorsky
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...