Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Kacperek566


_xmiko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:xMiko
Nick Oskarżonego:Kacperek566
Powód Skargi: Wykorzystywanie błędów serwera(strzelanie do osób spoza dm)
Data I Godzina Zdarzenia:2.05.2023r 11:20
Opis całej sytuacji: Gracz Kacperek566 zaczął do mnie strzelać spoza dm, gdy biegałem przy dm(+ strzelał do moich kolegów którzy byli poza dm).
Coś od siebie: Licze na pozytywne rozpatrzenie skargi😀
Dowód! (Wymagane!):https://medal.tv/games/gta-sa/clips/17u4Z5W-jgt3bc/d13379j5RNGk?invite=cr-MSxFdWMsMTM1ODEzNTEwLA

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak przyznaje strzelalem teraz kolkega powiedzial ze to bylo po za dm no sorry xMiko powiedzial tak kasa albo ban to jest napewno w logach kiedys byla taka sytuacja ze to on lamal regulamin i dal 5k koledze graczowi o nivku kuba812 wiec tez sie zapytal kolega czy 5k wystarczy on nie i wogole jeszcze najlepsze jest to ze dodal do tego ze strzelal do kolegow ktorzy tez byli po za dm to jest kpina ja tylko do niego strzelalem zrozumialem blad i przeczytalem regulamin napisze apelke tylko szkoda ze xMiko to klamca i dodaje jeszcze ze strzelalem do innych kolega odszuka stare dowody i wysle a administracj niech sprawdzi logi i poszuka jak on kiedys dal 5k koledze kuba812 no to ze strzelalem do niego to byla prowokacja myslalem ze tu juz dm no sorry xMiko napisalem mu ze nie wiedzialem ale on swoje nie bde sie rozpisywal ale podkresle ze nie dostal nic zero hp i prowokowal slychac top na nagraniu robson poznaje glos prowokowal xMiko kolega odszuka stare dowody !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SZEF napisał:

Witam tak przyznaje strzelalem teraz kolkega powiedzial ze to bylo po za dm no sorry xMiko powiedzial tak kasa albo ban to jest napewno w logach kiedys byla taka sytuacja ze to on lamal regulamin i dal 5k koledze graczowi o nivku kuba812 wiec tez sie zapytal kolega czy 5k wystarczy on nie i wogole jeszcze najlepsze jest to ze dodal do tego ze strzelal do kolegow ktorzy tez byli po za dm to jest kpina ja tylko do niego strzelalem zrozumialem blad i przeczytalem regulamin napisze apelke tylko szkoda ze xMiko to klamca i dodaje jeszcze ze strzelalem do innych kolega odszuka stare dowody i wysle a administracj niech sprawdzi logi i poszuka jak on kiedys dal 5k koledze kuba812 no to ze strzelalem do niego to byla prowokacja myslalem ze tu juz dm no sorry xMiko napisalem mu ze nie wiedzialem ale on swoje nie bde sie rozpisywal ale podkresle ze nie dostal nic zero hp i prowokowal slychac top na nagraniu robson poznaje glos prowokowal xMiko kolega odszuka stare dowody !

 

Po 1 nic mi nie pisałeś a po 2 mówiłeś to se pisz więc ty nie kłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj ja wkrocze do skargi bo bylem obok jak widac xMikop to klamca Legenda jesli chcesz moge dac dowody z ok.2 miesiecy temu powiem tak jesli nie przeprosis kacpra daje tu wszystkie linki jestes kłamcą po za tym z mojego punktu widzenia jak czytam to co napisales to jest jedna wielka Żenada bo on tylko do ciebie strzelal polus wczesniej non stop prowokujecie byl pierwszy raz na DM to xMiko powienien byc ukarany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert PierdziAdam30 napisał:

jeszcze dodam ze wyeu slychac na nagraniu gdzie rowniez podpuszcza dziecko xMiko i prowokują gracza kacperek56 no jak dla mnie kara za nic od razu powienien wytlumaczyc jak bylo a nie od razu karac za nic te dzieciaki mają teraz satysfakcje

 

Ale to ty teraz prowokujesz xD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robert PierdziAdam30 napisał:

tutaj ja wkrocze do skargi bo bylem obok jak widac xMikop to klamca Legenda jesli chcesz moge dac dowody z ok.2 miesiecy temu powiem tak jesli nie przeprosis kacpra daje tu wszystkie linki jestes kłamcą po za tym z mojego punktu widzenia jak czytam to co napisales to jest jedna wielka Żenada bo on tylko do ciebie strzelal polus wczesniej non stop prowokujecie byl pierwszy raz na DM to xMiko powienien byc ukarany 

 

Ale czemu mówisz o przeszłości 2 miesiące temu to był marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać dowody na ciebie dobra jeśli legendarny chce to niech szuka albo ja znajdę ss gdzie dajesz 5k abym nie pisał a ja nie napisałem bo mi się nawet nie chciało i teraz to ty się tłumaczysz ciągle że to nie prawda i wogole na nagraniu widać i słychać wyeu czyli Robson gdzie mu tłumacza i chcą specjalnie go ukarać prowokueali go jeśli teraz napiszesz coś xMiko ja to uznaje za tłumaczenie się i wyjście z sytuacji bo to wy go prowokowaliscie po za tym to była granica dm więc nie ma co płakać xMiko Legendarny zobacz jescze raz nagranie i sprawdź logi i wszystko kiedyś xMiko łamał reg dobra nie będę się kłócił tutaj ale xMiko musi zostać ukarany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Robert PierdziAdam30 napisał:

Mogę dać dowody na ciebie dobra jeśli legendarny chce to niech szuka albo ja znajdę ss gdzie dajesz 5k abym nie pisał a ja nie napisałem bo mi się nawet nie chciało i teraz to ty się tłumaczysz ciągle że to nie prawda i wogole na nagraniu widać i słychać wyeu czyli Robson gdzie mu tłumacza i chcą specjalnie go ukarać prowokueali go jeśli teraz napiszesz coś xMiko ja to uznaje za tłumaczenie się i wyjście z sytuacji bo to wy go prowokowaliscie po za tym to była granica dm więc nie ma co płakać xMiko Legendarny zobacz jescze raz nagranie i sprawdź logi i wszystko kiedyś xMiko łamał reg dobra nie będę się kłócił tutaj ale xMiko musi zostać ukarany 

Ale ty napisales ze musze kupic domek za 200k i zapominamy o sprawie xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Jeżeli jeszcze raz wypowie się jakaś osoba nie proszona zostanie jej zablokowane forum na cały tydzień.
Po 2. Pisanie skargi zależy od chęci Oskarżającego. Więc jeżeli się dogadali to nie podlega to łamania regulaminu.
Po 3. @SZEFDM to strefia bez prawia czyli miejsce gdzie możesz się strzelać ale nie łamać regulamin.
Za zaistniałą sytuację zostajesz również ukarany skoro przyznałeś się do błędy.

Podczas odbywania kary proszę zapoznać się z Regulaminem DM.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...