Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick rp


jakis

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Jakis 
-UID:  5521
-Wiek RP: 32
-Wykształcenie: Ukończone studia medyczne na uniwersytecie w Los Santos 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  dobrze zbudowany mężczyzna lat 35. Czarne włosy fryzura buzz cut latynos oczy kolory brązowego wzrost 180cm 
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Santiago urodził się w średnio zamożnej rodzinie w Hiszpanii. Miał wesołe dzieciństwo dużo znajomych do tego dobrze szło mu w szkole. Kiedy Santiago miał 18 lat jego ojciec postanowił przenieść się do Los Santos ponieważ usłyszał że można tam dobrze zarobić na handlu pojazdami. Santiago z początku nie mógł się wpasować do nowego towarzystwa ale po jakimś czasie udało mu się znaleźć grupkę znajomych z którymi od tamego czasu się trzymał. Santiago ukończył szkołę i postanowił pójść na uniwersytet medyczny ponieważ zawsze go to interesowało. Po latach ciężkiej pracy udało mu się ukończyć studia. Niedawno po tym jego ojciec zachorował więc Santiago musiał odłożyć marzenia na bok i zająć si biznesem ojca. Szło mu dobrze ale po jakimś czasie postanowił złożyć podanie do ems żeby kontynuować marzenie o pomaganiu innym.
-Jaka jest twoja definicja RP:  Wczucie się w postać id odgrywanie jej
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Santiago Garcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...