Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o NickRP


_timena_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Debowy
-UID:  1344
-Wiek RP:  24
-Wykształcenie: Ukończył  Studia na stopniu magisterskim.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Josef Antonio, Wysportowany dorosły mężczyzna Wysoki szczupły i dobze zbudowany chłopak. Urodzony w stanie Las Venturas. Jest to meżczyzna godny zaufania.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Josef Antonio, 24 latek urodzony w stanie Las Venturas aktualnie mieszka w San Fierro. W młodości jego matka zmarła na raka a ojciec się zapił miał dwóch braci. Starszego oraz młodszego  Starszy brat nie dowiedział sie o śmierci rodziców a zato Josef musiał wychować młodszego brata. Zatem znalazł swoją drógą połowkę zycia i wraz z swoją dziewczyną  w puźniejszym casie żoną wychowali jego młodszego brata jak swojego syna. Josef ma zamiar dostania sie do jednostki San Andreas Sheriff Department jest to jego skrytym mażeniem by dostać szanse na prace w jednostce. 
-Jaka jest twoja definicja RP:   Role Play. Moim zdaniem jest to odgrywanie prawdziwego życia typu bólu i strachy w grze podczas odgrywania.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Josef Antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...