Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na yukino legendaryman oraz całe sapd


juanpablitos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Kacpero
Nick osoby oskarżonej: Yukino, Legendaryman
Powód napisania skargi: wsadzenie do więzienia na 1h za usiłowanie zabójstwa mimo że tylko wyszedłem z bazy i nawet broni w ręku nie miałem + opony mi na bazie w furach przebijali rozumiem kod czarny ale opony na bazie to przesada żeby przebijać XDD
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> koło 00:00
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 02.05.23-03.05.23
Opis sytuacji: normalnie kod czarny wbili sie pod baze i myślą że wszystko mogą rozumiem muta którego dostałem git rozumiem że mnie zamkneli ok ale opony na bazie przebijać to tak tylko bojówa robi jeżeli nie zostaną z tego wyciągnięte żadne konsekwencje to niezła faworka tutaj
Dowody: 


Coś od siebie: nie pozdrawiam psiaków imo z tym to nawet ten kod czarny ich nie usprawiedliwia bo nikt by im nie uciekł tymi furami jak przed bazą stoją w 8 osób 😉

Edytowane przez juanpablitos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • juanpablitos zmienił(a) tytuł na skarga na yukino legendaryman oraz całe sapd

oto dowody że opony zostały przebite

https://www.youtube.com/channel/UCEx-Ej2Ka2tL9zUvlN7yGew

a to dowody że magicznie cała fura po 3min jak się zchowałem w bazie dostała fixa tylko żeby zatuszować sprawę ale no niestety byłem szybszy od nich

https://www.youtube.com/channel/UCEx-Ej2Ka2tL9zUvlN7yGew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale wiecie że to nie odpowiedni dział jeżeli piszecie skargę na SAPD.
Skargi frakcyjne pisze się do KSF jeżeli nie wiecie, a cała sytuacja podlega KSF a nie administracji z powodu takiego że nikt w tym czasie nie był na duty administracyjnym oraz przy waszej bazie byłem osobiście z członkiem KSF który stwierdził że auto ma już naprawione opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...