Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

skarga na anetaklepmikotleta


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: NitroEZ
Nick Oskarżonego: anetaklepmikotleta
Powód Skargi: bw na bw 
Data I Godzina Zdarzenia: 11:35
Opis całej sytuacji: gdyz byłem zabity kolega mnie podniusł gdzy sprawdzalem czy mam apteke  to zostałem zabity przez gracza 
Coś od siebie: ilczę na ukaranie gracza
Dowód! (Wymagane!):https://medal.tv/games/gta-sa/clips/17CtXNRT37uzQU/d1337ZOxldiy?invite=cr-MSxXV2QsMTcyNjM1NzcxLA

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):20230503_161425.jpg

 

Edytowane przez NitroEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tak bylo lecz bylo to spowodowane tym iz chcialem podniesc swojego kolegi i zobaczylem jednego z nich i zaczelem strzelac nagle byl drugi ktory chyba wstal z bw i nie  moglem wiedziec czy on ma bw czy nie ma bw  nie zrobilem tego specjalnie ani nic  zrobilem to przez pomylke po zabiciu kolega zostal podniesiony oraz nie zostal zebrany ani nic. nie rozumiem z jakiego powodu mam dostac kare skoro zrobilem to niespecjalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reafresh

co kurwa xdddd na nagraniu widać pajacu, że zabiłeś jednego gościa i widziałeś, że tamten się podniósł a i tak go zabiłeś. Ban na 3 dni i tyle. sam sie wjebales tym filmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Reafresh napisał:

co kurwa xdddd na nagraniu widać pajacu, że zabiłeś jednego gościa i widziałeś, że tamten się podniósł a i tak go zabiłeś. Ban na 3 dni i tyle. sam sie wjebales tym filmem

poczkam jak sprawdzi ta skarge normalny admin  ktory sprawdzi to czy bylo to zrobione specjalnie czy nie bo widocznie ty jestes uposledzony XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...