Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

C74PL4 Apelacja o nick podczas statusu RP


czapla.exe

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick: C74PL4
- UID: 7691
- Wiek RP: 24
- Wykształcenie: Średnie pełne
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Tilni, jest mężczyzną o wysportowanej sylwetce, ma silny charakter oraz lubi pomagać obywatelom. W przeszłości Tilni prowadził własną fundację wspierającą bezdomne psy i koty. 
- Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Tilni Bunnell, 28 latek urodzony w stanie San Andreas, był wychowywany przez starszego brata oraz samotną matkę. Ojca stracił w wypadku samochodowym w wieku 10 lat. Tilni na co dzień pracuje w San Andreas Police Departament, jest bardzo inteligentną osobą.
Jaka jest twoja definicja RP: Jest to skrót od RolePlay, rozumiem to jako odgrywanie swojej fikcyjnej postaci w jak najlepszy sposób oraz zabawa z innymi w rozmaitych akcjach.
- Jaka jest twoja definicja RP: RP czyli skrót od roleplay, uważam jako wcielenie się w swoją wymyśloną postać i wczucie się w jej życie
- Nick RP (imie i nazwisko postaci): Tilni Bunnell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...