Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

teror Apelacja o nick w statusie RP


teror_21

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: teror
-UID: 7880
-Wiek RP: 28
-Wykształcenie: Wykształcenie średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Eldoro Brey to 28-letni mężczyzna, ma szare oczy, jest dobrze zbudowany oraz posiada 187cm wzrostu.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

 

Eldoro Brey urodził się w 1995 roku w małym miasteczku w stanie Illinois. Już od najmłodszych lat czuł niesamowite zainteresowanie amerykańską policją. Fascynowały go ich działania na rzecz społeczności, walka z przestępczością i zabezpieczanie porządku publicznego.

W czasie nauki w szkole średniej Eldoro aktywnie uczestniczył w programach edukacyjnych związanych z prawem i porządkiem. Brał udział w debatach i szkolnych klubach, gdzie dyskutowano na temat działań policyjnych i kwestii społecznych związanych z bezpieczeństwem publicznym.

Po ukończeniu szkoły średniej Eldoro postanowił podjąć studia związane z bezpieczeństwem i kryminalistyką. Wybrał renomowaną uczelnię w stanie Nowy Jork, gdzie zdobywał wiedzę na temat prawa, technik dochodzeniowych i działań policyjnych. Przez cały ten czas nadal był niezmiennie zafascynowany amerykańską policją i planował związać z nią swoją przyszłość.

Podczas studiów Eldoro angażował się także w wolontariat społeczny, pracując jako mentor dla młodzieży z problemami. To doświadczenie dodało mu jeszcze większej motywacji, aby pomagać innym i wpływać na społeczność w pozytywny sposób.

Po ukończeniu studiów Eldoro postanowił zrealizować swoje marzenie i dołączyć do amerykańskiej policji. Przeszedł wymagający proces rekrutacyjny, który obejmował zarówno testy sprawności fizycznej, jak i badania psychologiczne. Dzięki swojemu przygotowaniu i pasji do tego zawodu z powodzeniem przeszedł przez wszystkie etapy i został przyjęty do akademii policyjnej.

W czasie szkolenia w akademii Eldoro zdobywał praktyczną wiedzę i umiejętności, ucząc się taktyk policyjnych, prawa karnego i technik interwencyjnych. Szybko okazało się, że jego pasja i zamiłowanie do tego zawodu przekładały się na dobre wyniki w trudnych sytuacjach treningowych.

Po ukończeniu akademii Eldoro rozpoczął służbę jako oficer policji w dużym mieście. Codziennie stawał na straży bezpieczeństwa społeczności, patrolując ulice, reagując na zgłoszenia i prowadząc śledztwa w sprawach przestępstw. Cieszył się szacunkiem

-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play, odgrywanie realnego życia w grze.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Eldoro Brey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...