Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Dejver Prośba o zdjecie kary,ukarany przez LegendaryManv8


michu2203

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Dejver
UID:11134

Serial: 07C987CB2E9111EC5ADBB4F5D8210FB2
Typ kary: (BAN)
Powód kary: Rozdawanie Majątku/wyjasnij na forum
Nick członka administracji nadającego karę: @LegendaryManV8
Data nadania kary: 13.05.2023
Data zakończenia kary: 15.05.2023
Wyjaśnienie: No cześć, generalnie sytuacja wyglądała następująco wróciłem z roboty zdenerwowany na szefa oraz troche podpity. Przez następną godzine od mojego powrotu do domu jeszcze wypiłem oraz wszedłem na serwer na MTA. Moderator o nicku Fenix nałozył mi kare prawko za celowy taran i to doprowadziło mnie juz do takiego stanu ze nie myslalem logicznie bo byłem podpity. Az wkoncu stwierdzilem ze to wszystko pierdziele i oddalem Turismo 6.0 FT graczowi o nicku Debowy. Moim zdaniem gracz o nicku Debowy wykożystał sytuacje ze byłem podpity i wzial ode mnie to Turizmo z tego co mi chlopaki mowili na discordzie to odradzali mu to aby tego nie robił lecz on nadal szedł w zaparte.

Coś od siebie: No generalnie chciał bym najmocniej przeprosić za moje zachowanie ale tak jak wspomniałem w wyjasnieniu. Nie myslalem logicznie w tamtym momencie bo alkohol najwidoczniej na mnie zle dziala. Bardzo żałuje tego co zrobilem oraz obiecuje ze taka sytuacja nigdy wiecej nie bedzie miala miejsca. Miłego dnia!    
the-ban-on-alcohol-2277764_1280.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...