Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na LegendaryManV8


kebcio1m.ernings

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szymon2115
Nick osoby oskarżonej:  LegendaryManV8
Powód napisania skargi: Brak zapłaty za wygraną w evencie (Derby monsterami 25k wygrana)
Godzina zdarzenia: 11:42-11:55
Dokładna data zdarzenia: 14.08.2022
Opis sytuacji: Wygralem event (derby monsterami) i moderator (LegendaryManV8) nie przekazal mi 25tysięcy złoty a następnie napisał ze trzeba byc cierpliwym i po chwili sobie wyszedł z serwera bez żadnej informacji ani nic poczekałem 20 minut ale moderator nie wrócil i nie przekazal mi gotówki (według mnie nie powinno miec takie coś sytuacji licze na rozwiązanie sprawy pozdrawiam :) 

image.thumb.png.51639b4b7930e47b4a00bb3bc72d3714.png

Tutaj jeszcze ss ze na pewno wygralem 🙂 (jeszcze jak spadlem to nie dostałem gotówki)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego w dwóch działach otworzyłeś skargę na mnie skoro wystarczy w jednym ale ok. Przeniose ino tutaj to co napisałem w innym dziale. 

Witam, pisałem ci że napisze do DXTj, co też zrobiłem, również napisałem ci później że trzeba być cierpliwym, kasa za event została pobrana z mego konta i po wygraniu automatycznie powinieneś ją dostać, nie wiem dlaczego się tak nie stało. Ale tak jak mówie, napisałem do DXTj i czekam na jego jakąś jego reakcję. Dla jasności ja cię nie oszukałem, ino prawdopodobnie system się zaciął czy coś. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...