Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Mute] <MrCollin> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <LegendaryManV8>


.mr.collin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MrCollin
UID: 9541
Serial:
70F9E1D177263165478294CCD196FAF3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE): Mute
Powód kary: Powód kary reklama serwera.
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 16.05.2023
Data zakończenia kary:  15.06.2023
Wyjaśnienie: 
 Na początek chciałem przeprosić legende bo poniosło mnie. Moje zdenerwowanie wynikało z tego, że dla mnie nazwanie jakiegoś serwera syfem lub wspomnienie o jego administracji nie jest reklamą lecz nie do tego zmierzam. Cała akcja się zaczęła gdy gracz Zenek zaczął obrażać outrpg i pisać żeby wbijać na 4life. Chcąc bronić serwera lekko się zdenerwowałem i wdałem w dyskuje. Starałem się pisać 4lag / 4ddos aczkolwiek raz lub maks dwa razy użyłem nazwy 4life przez to, że szybko pisałem. Nie miałem na celu reklamować serwer starałem się tylko ogarnąć tego zenka wiem mogłem napisać report zamiast wdawać się w dyskusje z nim. Po skontaktowaniu z innym administratorem rzeczywiście legenda miałeś racje Nazwa Serwera = Reklama dlatego chciałbym cię przeprosić. Dla mnie nie jest to reklama i myślałem, że tylko ty tak twierdzisz ale jak widać jest to traktowane trochę inaczej i stary dobry kopacka mi wytłumaczył dlaczego jest to traktowane jak reklama. Z mojej strony chcę przeprosić jeszcze raz przyznaje ci rację i chciałbym prosić o zdjęcie kary ponieważ nie dawno wróciłem znowu na out nie dużo mi brakuje do 400h i głupio znowu robić przerwę bo rozgrywka z mute jest bezsensowna. Nie miałem na celu zareklamować żadnego serwera i nie chciałem działać na szkodę outrpg. Liczę, że mi wybaczysz lekką sprzeczkę i przemyślisz to aby zdjąć mi tą kare ponieważ naprawdę ostatnio znowu codziennie gram na out i nie chcę robić sobie przerwy z powodu mute na 30 dni. Pozdrawiam cieplutko ❤️

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...