Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN na prawko michalmichal05 od Didoo


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: michalmichal05
UID:  12001
Serial: nie wiem gdzie to środki
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ZPJ
Powód kary: CL podczas pościgu
Nick członka administracji nadającego karę: Didooo
Data nadania kary: 19.05 16:10
Data zakończenia kary: 21.05 16:10
Wyjaśnienie: hej ostatnio miałem pościg, goniły mnie radiowozy. Ładnie odkrywałem rp, wszystko super policji jak i mnie się podobało ponieważ była jakaś akcja roleplayowa. Podczas pościgu wsiadłem do pojazdu wspólnika i missclickiem wyskoczyłem z niego, po chwili ekran stanął i zaczęło się kręcić kółko (wywaliło mi crasha). Niestety zdążają mi sie crashe coraz częściej, za co przepraszam ogarnę reinstall mta itd. Po crashu wbiłem ponownie do gry na serwer i leżałem martwy przez minutę. Czekałem na jaka kolejek reakcje przez 5min, ‚myślałem ze sapd zostanie i mnie zaatesztuja. Niestety nie było ich wiec zacząłem graf dalej. Po 10min dostałem zabrane prawko od Didoo, trochę smutno bo zacząłem wkładać serce w serwer i organizuje spoty samochodowe dla graczy i nie mogłem zorganizować, bardzo przepraszam i proszę o zdjęcie kary. Miłego dnia 
Coś od siebie: pozdrowienia dla całego serwera, najlepszej administracji ❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...