Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick


mahomet_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Zielony635
-UID: 4675
-Wiek RP: 48
-Wykształcenie: Średnie z maturą-
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Witam nazywam, Zbigniew Kucharski , jestem skromnym i cichym czlowiekiem. Mam niebieskie oczy, dlugie czarne rzesy, oraz krotkie brazowe wlosy. Moimi celami w zyciu jest dostanie sie na wymazone studia medyczne o ktorych marze od lat. Mam 184 wzrostu, waże 93kg, oraz moja postura jest muskularna. 
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jestem bardzo dobrym kierwoca ktory kiedys probowal swoich sil w rajdach terenowych, lecz nie kreci mnie juz to. Moimi zainteresowaniami jest medycyna oraz wedkarstwo bardzo duzo czasu spedzam nad wedkowaniem. Mam 48lat oraz jestem otwarty na poznawanie nowych znajomosci. Rowniez probowalem swoich sil w Mechanistwie w ktorym pracowalem 10lat, lecz niestety zwolnili mnie z tamtej pracy. Aktualnie pracuje na budowie gdzie jestem kierownikiem i zarabiam wieksze pieniadze. Mam zone oraz 3 dzieci wiedzie naprawde  nam sie dobrze. Moja zona jest inzynierka ktora projektuje biurowce oraz wysokie budynki. Moja najstarsza corka Maja posiada 17lat oraz ma wielki talent do rysowania ktory dobrze wykorzystuje uczestniczac w rozny wystawach, drugi z kolei jest syn ktory rowniez ma 17 lecz tak jak mnie pociaga go motoryzacja na ten moment zajmuje on sie w warsztacie mechatronika pojazdow samochodwych oraz tuningiem wizualnym, najmlodsza coreczka jest Zosia ktora ma 12 lat, jest ona w mlodym wieku wiec nie ma wiekszych osiagniec, lecz z tego co zdazylem zauwazyc interesuje sie ona fotografia. Urodzony w Polsce , lecz w wieku 29 lat przeprowadzil sie do USA gdzie mieszka do dnia dzisiejszego. W interecie slynie z jednego filmu...
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay - czyli odgrywanie postacie, roli.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Zbigniew Kucharski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...