Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Fiflakszef27 ukarany przez LegendaryManV8


fiflaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Fiflakszef27
-----------------------------------------
UID: 1879
-----------------------------------------
Serial: 81ACBE5C4B022CE6055EDADDEFA5CC03
-----------------------------------------
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE): BAN
-----------------------------------------
Powód kary:  Łamanie regulaminu DM
-----------------------------------------
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
-----------------------------------------
Data nadania kary: 18.05.2023r.
-----------------------------------------
Data zakończenia kary: 17.06.2023r.
-----------------------------------------
Wyjaśnienie: Nie widziałem, że tamten ziomek podnosił rybsonka i dalej go lootowałem, a ja nie miałem takiego zamiaru żeby zbugować lootowanie. Mam nadzieję Legenda, że nie odrzucisz od razu apelki tylko zadasz mi kilka pytań np. Jaką możemy mieć pewność, że ten incydent się nie powtórzy
-----------------------------------------

Coś od siebie:  Sam się przyznałem w skardze do kary oraz sam się zgłosiłem po bana, czyli wykazałem się uczciwością i przepraszam za tą całą akcję. Jakbym dostał UB to mógłbym mu zwrócić 50k za te itemy, które mu zlootowałem. Przyrzeknę że tego typu akcja się więcej nie powtórzy. W związku z powyższym, proszę o ponowne rozważenie mojego bana i możliwość przywrócenia mojego dostępu do serwera. Jestem gotowy nauczyć się z moich błędów i przestrzegać zasad w przyszłości. Zrozumiałem powagę sytuacji i zapewniam Was, że nie powtórzy się podobne naruszenie. Zależy mi na frakcji, organizacji (Cartel Del Rey)  i całym moim dorobku serwerowym i to tyle, jak chcecie czegoś więcej ode mnie chętnie odpowiem

Edytowane przez Fiflaczek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...