Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Liam Miller Apelacja o nick podczas statusu RP


okikosek

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Okikosek 
-UID: 6935
-Wiek RP: 32 lata
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Liam Miller to postać rozważna i spokojna, jest dociekliwy ale przy tym opanowany. Pozycja za kółkiem to jego drugi dom, lubi jeździć samochodami-zwłaszcza tymi szybkimi, jest dość wysportowany, regularnie trenuje na siłowni. Liam to naprawdę dobry człowiek chociaż jak każdy ma w sobie cząstkę zła.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Liam Miller urodził się w San Francisco w 1991 roku, jego tata był kierowcą rajdowym w RallyCross'ie dlatego też Liam odziedziczył po nim miłość do czterech kółek. Liam od początku był w szkole uznawany za dobrego ucznia, kiedy miał 8 lat pierwszy raz udał się na trening Kick-boxingu, po 4 latach trenowania porzucił Kick-boxing na rzecz treningu siłowego co sprawiło, że dziś jest wysportowanym mężczyzną. Kiedy Liam miał 18 lat przeprowadził się Los Angeles by studiować kryminalistykę na tamtejszym uniwersytecie, po jej ukończeniu przez pewien czas nie mógł znaleźć pracy, przez kilka lat pracował jako kierowca tira. W wieku 30 lat przeprowadził się do San Fierro w stanie San Andreas, tam po roku wstąpił do Policji gdzie jest po dzień dzisiejszy. 
-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay to dla mnie jak sama nazwa brzmi odgrywanie roli, lubię to robić, według mnie oznacza to odgrywanie swojej postaci, jako iż aktualnie jestem w SAPD chciałbym odgrywać w niej swoją rolę właśnie jako Liam Miller, gdzie byłbym zdecydowanym lecz spokojnym policjantem. RolePlay polega na odgrywaniu pewnych zachowań z prawdziwego życia, czyni on rozgrywkę bardziej realistyczną i dla niektórych bardziej przyjemną.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Liam Miller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...