Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary nick michalmichal05 nadane przez @Youkino


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: michalmichal05
UID: 12001
Serial: nie wiem co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Reloge podczas pościgu 
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 28.05
Data zakończenia kary: 30.05
Wyjaśnienie: Witam dostałem wczoraj zabrana licencje. Sytuacja wyglądała tak ze odgrywaliśmy z sapd akcje porwania, wszystko pięknie chciałem wolny odjazd, odebrał mnie kolega komar (ponieważ miałem zabrane już prawko wcześniej i nie mogłem sam prowadzić bo była nałożona kara przez admina od 25 do 27 maja) Podczas gdy Komar podjechał podemnie wynegocjowałem z policja że oczekuje wolny odjazd i brak strzelaniny podczas gdy bede wsiadać, automatycznie gdy ruszyłem by wsiąść, całe sapd zaczęli strzelać nam w opony. Zepsuli nam auto i przebili 3 opony wkurzyłem się ponieważ nieopodal salonu w SF staranowali nas i strzelali dalej. Postanowiłem wyłączyć grę z powodu nie fairplay rozgrywki ze strony SAPD. Jeśli się na cos umawiamy i robimy dobra akcje rp to nie powinno być takich sytuacji. Dodatkowo Yukino mógł dać warna albo banika na 1 dzień niż zabrane prawko ponieważ jazda samochodami jest to moja praca i muszę mieć licencje. Wiec apeluje o zdjęcie kary i obiecuje ze taka sytuacja się nie powtórzy. Miłego dnia OUT 🫅😎
Coś od siebie: TOP SERWER i administracja, pozdrawiam ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...