Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] KrejZol prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Didoo


krejzol2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: KrejZol
UID: 13321
Serial: nie jestem w stanie sprawdzic
Typ kary: MUTE
Powód kary: obraza SAPD
Nick członka administracji nadającego karę: Didoo
Data nadania kary: 06.06.2023
Data zakończenia kary: 07062023
Wyjaśnienie: Wyjeżdżając z doherty minąłem policjanta który suszył (sprawdzał prędkość). Przejechałem obok niego z prędkością okolo 80kmh maksymalnie bo do większej prędkości nie byłem w stanie się rozpędzić rancherem tym bardziej mając 15fps XD. Przejechałem kawałek dalej i został na mnie nałożony mandat w wysokości 4.000PLN. Nie chodzi tu o kwotę a o sam fakt wlepienia mi tego mandatu. Nawet jeśli przekroczyłem prędkość to na pewno nie o tyle żebym dostał 4.000PLN mandatu. Z początku nie wiedziałem że suszy i myślałem że dostałem go bez przyczyny co mnie zdenerwowało i napisałem na twitterze za co dostałem mandat. Odpowiedzi nie dostałem to napisałem wiadomość o treści "ten pies co mi własnie z dupy nałożył mandat na 4k to niech zwróci bo nawet mnie nie zatrzymaliście (chodziło mi o brak interakcji ze mną)" . Co do mandatu już zostało wyjaśnione choć wciąż nie wiem dlaczego taka kwota za przekroczenie max 20-30kmh (nie wiem czy na dohertach jest ograniczenie do 50kmh czy 70kmh, jeśli 70kmh to max 10kmh przekroczyłem). 
Coś od siebie: Zrozumiałbym długość tego mute jeśli na prawdę obraziłbym SAPD i zwyzywał ich od dołu do góry a nazwałem ich a w zasadzie jednego "psem" jest to obraza wiadomo ale nie w wysokości mute 12h. Inni gracze wyzywają z CBK a dostają mute na 3h czy 6h. Dlatego prosiłbym o unmute bądź zmniejszenie długości do najmniejszej bo tak na prawdę delikatnie złamałem regulamin. Tak na prawdę wystarczyło by mi dać ostrzeżenie i bym przeprosił policjanta/ów którzy poczuli się tym urażeni.  Na koniec dodam że przepraszam za złamanie regulaminu i obrazę SAPD. Mam nadzieję że rozpatrzycie moją apelacje pozytywnie.

IMG_20230606_182951.jpg

Edytowane przez KrejZol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...