Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary na prawo jazdy nadanej przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) - ZPJ
Powód kary: Celowy VDM graczy oraz Frakcji, WNTZ Odwalanie pojazdem, Skoki na doherty.
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka
Data nadania kary: 20:20 - 03.06.2023
Data zakończenia kary: 20:20 - 10.06.2023

Wyjaśnienie: Witam  tą apelację chciałbym zacząć inaczej , w każdej apelacji pisałem ogólnikowo + nie wyjaśniłem wszystkiego tylko małą część ale jak już znasz tą sprawę bardziej to z nadzieją na pozytywne rozpatrzenie . Teraz w tej apelacji chciałbym punktami opisać w wyjaśnieniu to co mam w powodzie czyli celowy VDM graczy oraz Frakcji, WNTZ Odwalanie pojazdem, Skoki na doherty , zacznę od początku czyli tak :

Celowy VDM graczy oraz frakcji - Jeśli chodzi i VDM to tak był jeśli dobrze pamiętam dnia 03.06.2023 jechałem ulicą downtown i nagle zauważyłem radiolkę funkcjonariusza : Noobcio był za mną kacperek56 w swoim aucie , jeśli masz z tego film czyli jakiś dowód to szystko tam powinno być jechaliśmy za radioką jakieś 2 sekundy po czym kacperek56 mnie w nią wepchnął noobcia i jego radiolke zarzuciło na pobocze (chodnik)kacperek56 szybko odjechał do salonu po czym noobcio wysiadł lub wypadł z auta tego nie pamiętam jak już był po za autem to go rozjechałem ponieważ biegał po ulicy lecz zawróciłem i z jakimś ''randomem'' go potrąciłem drugi raz wtedy powiedziałem mu żeby sszedł drogi . Tak zrobilem to celowo za co bardzo przepraszam należało mi się ZPJ za to lecz te 7 D ... sam wiesz trochę mi smutno z tego powodu.

 

WNTZ- ( wjeżdzanie na teren zamknięty ) Otóż tak nie zdazalo mi się wjechac na jakiś teren zamknięty może byłem dwa razy piechotą na HQ SAPD lecz nie bylo wtedy tam policji za co też prezpraszam ponieważ jest zakaz wjezdzania jeśli nie należę do frakcji której to baza-HQ . Nie chcę się przedewszystkim z tobą kłócić czego nie robiłem a co robiłem ponieważ z kacperkiem i Kubx mamy takie same skiny jeśli robiłem WNTZ  to serdecznie przepraszam

 

Odwalanie pojazdem - odwalać pojazdem się zdarzało nie wykonywałem skoków lecz jeżdziłem z nadmierną prędkością i zdarzyło się kogoś uderzyć jeśli był to jakiś słabszy wóz dawałem przysłowiowego tysiaka ( Rozmawiając z kacprem czyli : kacperek56 stwierdzilismy że to on bardziej odwalał a ja częściej byłem na fotelu pasażera powiedział że może się do tego przyznać tutaj napiszę za nas dwóch - przepraszamy

 

Skoki na doherty - to najbardziej chciałbym wyjaśnić ponieważ nie wykonywałem skoków na doherty , nie chcę się zbytnio o to kłócić jeśli uważasz że wykonywałem te skoki i masz na to dowody to jestem pod wrażeniem . Jeśli by była możliwość zobaczenia skoku na doherty chciałbym go zobaczyć bo robił je tylko kacperek56 lecz został za to ukarany dużo wcześniej . Jest też możliwość że nie widziałem jak jakiś gracz z ktorym jechałem zrobił takowy skok ale i tak za to przepraszam 

 

Coś od siebie : mam nadzieję że rozpatrzysz moją apelację pozytywnie ponieważ szykuję się długi weekend a chciałbym trochę po zarabiać + zrobić  tunning mojego longa to tyle ode mnie serdecznie przepraszam za swoje czyny . Na końcu dodam jeszcze że odwalałem głównie przy poscigach które organizował kacperek56 i jak mu coś nie wyszło musiałem logać - nie musiałem teraz wiem co za to grozi nawet bez statusu rp . Pozdrawiam wszystkich czytających moją apelację 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...