Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Mute] Grzyb2332 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez WujekEddy


grzyb__waldemaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Grzyb2332
UID: 14280
Serial: 238A38020ADA4EEF7350DA64DEB52F71
Powód kary: MUTE
Nick członka administracji nadającego karę:  WujekEddy
Data nadania kary: 15:38 dnia 11.6.23
Data zakończenia kary: 23:38 dnia 11.6.23
Wyjaśnienie: każdy mjał beke z gratki bo napisał źle 1 słówko i każdy poprostu se beke cisnoł chilera utopia
Coś od siebie: no kijowa sytuacja że z 10 osób pisało "hawudepe" czy "fri dijem' ale tylko ja i jeden gościu dostaliśmy muta cała sytuacja była prześwcza każdy rozumiał o co chodzi nikt do tego nie mjał problemu a dostałem cbk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostała tylko jedna osoba kary, a były takie dwie, które akurat widziałem - jako supporterzy nie mamy obowiązku siedzenia 24/7 sprawdzając czat co dosłownie sekundę, a reagowanie na raporty/zgłoszenia użytkowników, którzy być może poczuli się urażeni takimi wyrażeniami, a wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę ze znaczenia tego skrótu, niemniej jednak kara została w moim mniemaniu nałożona poprawnie i zgodnie ze wszelkimi normami, tym samym biorąc pod uwagę, że wciąż nie widzisz winy w swoim zachowaniu i uważasz, że było to zabawne - to wydaje mi się, że data zakończenia obecnej kary powinna dać Ci czas na przemyślenie swojego zachowania i skłoni Cię do pewnych refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...