Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Noobcio


jarooo_14

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Rajcyk
Nick Oskarżonego: Noobcio
Powód Skargi: BW po BW
Data I Godzina Zdarzenia:18.06.2023 21:34
Opis całej sytuacji: Wstałem poszedłem czym predzej uratować mojego kolege i zostałem zabity
Coś od siebie: Prosze o pozytywne rozpatrzenie
Dowód! (Wymagane!):

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!)

obraz_2023-06-18_215430785.png

obraz_2023-06-18_215420271.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałeś podczas strzelaniny ratować kolegę, wiedząc, że SAPD caly czas gdzieś jest, nie miałem pojęcia o twoim przejściu przez siatkę, ponieważ dojechałem od strony tatuaży, wytłumacz mi proszę jak powinieneś zachować się podczas strzelaniny wiedząc, że przed sekundą miałeś bw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że ja i mój kolega którego podnosze nie strzelaliśmy sie z SAPD tylko z inna organizacja to wy nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak przyjechaliście na dm i zaczeliście strzelać wiec o co ci chodzi na ss pisze kto mnie zabił wczaśniej nikt z SAPD i zaraz po podniesieniu uciekliśmy z dm wiec sie nie spinaj że zależy nam tylko na wygraniu strzelaniny ja jeżdze na dm żeby sobie postrzelać i też nie łamać regulaminu bo od tego on jest żeby go nie łamać a ty go złamałeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jarooo_14 napisał:

Zacznijmy od tego że ja i mój kolega którego podnosze nie strzelaliśmy sie z SAPD tylko z inna organizacja to wy nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak przyjechaliście na dm i zaczeliście strzelać wiec o co ci chodzi na ss pisze kto mnie zabił wczaśniej nikt z SAPD i zaraz po podniesieniu uciekliśmy z dm wiec sie nie spinaj że zależy nam tylko na wygraniu strzelaniny ja jeżdze na dm żeby sobie postrzelać i też nie łamać regulaminu bo od tego on jest żeby go nie łamać a ty go złamałeś

 

Okikosek z SAPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że napisałeś to w złym dziale (Skargi na funkcjonariuszy znajdziesz tutaj), to pójdę ci na rękę i rozpatrzę to tutaj. Na nagraniu bardzo dobrze widać jak po BW śmiało wbiegasz w środek strzelaniny, aby zreanimować kolegę, przez co zostałeś zastrzelony drugi raz, dodatkowo funkcjonariusz nie miał prawa wiedzieć, czy zostało ci wbite BW, czy jeszcze nie ze względu na identyczny ubiór osób z twojej organizacji. Na podstawie podanych przeze mnie argumentów skargę odrzucam.
Skarga_odrzucona.png.e6c5bfac15046f822c8c0ee664b732ff.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...