Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Marsjanek


loganhyhy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Logan99

Nick osoby oskarżonej: @MarsjaneK

Powód napisania skargi: Nie prawidłowe wykonywanie swojej pracy Olewanie sprawy.

Godzina zdarzenia: 14:04 27.08

Dokładna data zdarzenia: 14:04 27.08 2022

Opis sytuacji: Zaczynając od początku. Gracz Santiago Zaczął wyzywać mnie oraz moją rodzinę Odzywkami aby moja mama Zmarla na raka itp po czym odpowiedziałem mu kilkoma odzywkami. Gracz Santiago otrzymał kare podobną do mnie, mimo że 4 razy napisałem nie kulturalnie do gracza 

Dowody: .

Coś od siebie: Weźcie coś z nim zróbcie bo to śmieszne jest

Screenshot_2022-08-27-14-13-50-54_fa4ea8e8aeb69dcd3ab969e8fd3d4310.jpg

Screenshot_2022-08-27-14-13-04-99_fa4ea8e8aeb69dcd3ab969e8fd3d4310.jpg

Screenshot_2022-08-27-14-17-55-86_fa4ea8e8aeb69dcd3ab969e8fd3d4310.jpg

Edytowane przez Logan99
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spłakałeś się i napisałeś skarge kompletnie bez sensowną, jeśli byś nie zaczynał to byś nie dostał kary (wyzywał twoich rodziców rozumiem nie mam szacunku do takich ludzi) lecz to nie usprawiedliwia cię od dostania kary. następnym razem polecam unikać takich ludzi zamiast zaczynać ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarsjaneK napisał:

spłakałeś się i napisałeś skarge kompletnie bez sensowną, jeśli byś nie zaczynał to byś nie dostał kary (wyzywał twoich rodziców rozumiem nie mam szacunku do takich ludzi) lecz to nie usprawiedliwia cię od dostania kary. następnym razem polecam unikać takich ludzi zamiast zaczynać ten temat.

Splakalem sie? wymiar mojej kary jest totalnie z dupy, gościu zwyzywał 2 osoby a dostal karę podobną do mnie, mimo że ja zwyzywalem go z powodu zwyzywania mi rodziny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2022 o 14:17, MarsjaneK napisał:

odpowiedziałem już na ten temat, jeśli nawet ci zwyzywał rodzine no to i tak powinieneś na to nie reagować tak samo wyzywałeś i dostałeś kare.

Nie sądzisz ze moja kara byla przesadzona, a jego za krótka? mniejsza na ten moment skargę wycofuję 

Edytowane przez Logan99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...