Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


fenix04.

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  300 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:GrubyPapairus
Nick discord+tag:GrubyPapajrus#8455 lub zbyniumalina#8455 (to jest ta sama osoba czyli ja)
Imię:Maciek 
Wiek:teraz 15 za miesciąc 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.37800b07d912a6eb3d54fc18fc83db54.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.1713860f5bf8e948b002d4d5994e4d68.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.84711c447caeeb90757bcd7e761fec8a.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem Maciek za miesiąc mam 16 lat mieszkam w województwie wielkopolskim.Interesuje sie piłką ręczną i boksem lubie też pograć w gry komputerowe np.Valorant,MTA,Minecraft lubie też gry RP.Mam psa rotwailera wawi się zeus ogónie wole większe psy ale małe też są fajne.A tak po za tym interesuje sie motoryzacją,tuningiem aut kiedyś planuje otworzyć własny salon detaling lub własny zakład mechaniki pojazdów.I należe do wolontriatu który pomga w różnych zbiórkach pieniędzy w różnych eventach.Jak mam coś wykonać to to robie słuchm sie też wyższych stopni umiem pracowć w grupie itp. .Odemnie to wszystko 
Coś od siebie:Licze na to że się dostane ponieważ moja rozgrywka bedzie bardziej umilona i fajniesza i życze to też innym osobom żęby sie dostali.Pozdrawiam

Edytowane przez zbychmalin
Lekkie ulepszenie oraz zmiana nicku na serwerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Gungir

Nick discord +tag: ZAID . MM#6635

imię: kuba

wiek: 14 lat rocznik 2002

Mikrofon: w pełni sprawny

ilośc przegranych godzin 42godziny 4 minuty

Panel kar:na dole ss

ilość doświatczenia:na dole ss

5 zdań o mnie chcial bym dostac sie do tej pracy. Ponieważ lubie jeżdzic samochodami, i zawożic gdzies ludzi 

spełniam wymagania więc milo by bylo jak bym sie dostal odemnie to tyle .

mta-screen_2023-07-07_10-12-22.thumb.png.0e424e1845f01502e4fbf22e9164ef02.png

mta-screen_2023-07-07_10-12-28.thumb.png.a33b23fd6ac514e18ce547aaf132f170.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Szymwoj45
Nick discord+tag: szymwoj45#6523
Imię: Szymon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Mam dobry 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem szymon chodze jeszcze do podstawówki lubię grać długo na outrpg najpeszy server to jest . Interesuje się naprawianiem laptopów i jeżdzieniem motorem lubię uprawiać sporty .Mieszkam w Mazowszu  lubiębardzo zakupy z galeri i lubiępomagać rodzicą w gospodarce . Jeszcze lubię belować siano dla zwierząt i ja mogę długo pracować w taxi i znam wszystkie prawie auta . Znam całą mape w sf ,ls ,lv . 
Coś od siebie:  Byłęm kiedyś w tej frakcji na projekcie ale dostałem tam bana perma i dostałem degrad i zanic ten degrad i ban .

1688717909045.jpg

1688717768595.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:

Alcatrazz__ (Zmieniłem nick, obeceny: Alcatrazz)

 

Nick discord+tag:

alcatrazzo [] Alcatraz#9950

 

Imię:

Dominik


Wiek:

15


Czy posiadasz sprawny mikrofon?:

Tak


Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)   Ilość doświadczenia: (SS z F5): 

 

Zrzutekranu2023-07-07113116.thumb.png.f7b4d7dbb4e3efd868a7fc32b4616b0c.png


SS z panelu kar: Tyle kar z powodu że gram od 25 stycznia 🙂

 

 

Zrzutekranu2023-07-07113344.thumb.png.ecdbc9560d1c5230511e49de4692a340.png


Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Cześć, jestem Dominik mam 15 lat mieszkam w województwie Kujawsko Pomorskim. Uczęszczam do klasy I SB. Lubię też zwierzęta posiadam 2 koty i psa. Uwielbiam wyjeżdżać w podróże samochodem i często na takie jeżdżę z moimi przyjaciółmi. Jestem pomocny, pilny, dążący do celu. Jak dostaje jakieś zadanie to staram się je wykonać jak najlepiej. Interesuję się motoryzacją, jazdą na rowerze, bieganiem, programowaniem i składaniem komputerów. Lubię grać w gry typu ETS 2, Mta i gry transportowe, potrafię dobrze prowadzić auto i znam prawię całą mapę.


Coś od siebie:

Liczę że sie dostane ponieważ wtedy moja rozgrywa Roleplay stanie się bardziej atrakcyjna. Życzę wszystkim żeby się dostali pozdrawiam cieplutko (^-^) .

 

Edytowane przez alcatrazzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:ENDRIUUU
Nick discord+tag:Wąski#3971
Imię:Daniel
Wiek:23
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
konto.thumb.png.7e21a1a37d14e95017e1c1b28678dcac.png
SS z panelu kar: do
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam jestem Daniel mam 23 lata bardzo Lubie grać w Mta grałem kiedyś bardzo dużo na innych serwerach Mieszkam w województwie Wielkopolskim Pracuje  Ale codziennie po pracy jestem na serwerze i gram tak 4/5h na innych serwerach też byłem w SATC.
Coś od siebie: Napewno nie zmarnuje danej mi szansy 

kary.png

Edytowane przez ENDRIUUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: ArekZaleski
Nick discord+tag: ArekZaleski#8596
Imię: Arkadiusz
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Arkadiusz, Mieszkam w starogardzie gdańskim, interesuje się informatyką oraz mam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, wcześniej byłem taksówkarzem na innym serwerze, i trzy razy awansowałem, według mnie bardzo dobrze znam całą mapę, bez patrzenia pod F11 mogę dostać się praktycznie wszędzie.
Coś od siebie: Trzymam kciuki za wszystkich którzy próbują się dostać do SATC 🙂

16887595008262713414974342797801.jpg

16887596712145733362478664742774.jpg

Edytowane przez ArekZaleski
Brak strony kar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Pskek
Nick discord+tag: Mietek#7470
Imię: Michał
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Michał interesuję się motoryzacją, rowerami itp. lubię piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę. Lubię jeździć w mta więc dlatego bym się idealnie nadawał na pracownika San Andreas Transport Corporation. Będę spędzał dużo czasu na służbie San Andreas Transport Corporation ponieważ byłem już na innym serwisie i spędzałem bardzo dużo czasu na służbie. Gram W mta od około 5 lat więc wiem gdzie i w jakie wyznaczone miejsce będzie chciała jechać dana osoba i ją tam zawiozę. Zanim klient/klientka mrugnie okiem już będzie na miejscu cały/cała i zdrowy/a.
Coś od siebie: lubię jeździć w mta i w prawdziwym życiu

mta-screen_2023-07-08_08-45-33.png

mta-screen_2023-07-08_08-43-56.png

Edytowane przez mietek7470
zapomniałem dodać ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:prot105
Nick discord+tag:prot105#2641
Imię:kuba
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak ale na serwaeże nie dziala bi nie wiem o co chodzi
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.4db79dfa76606ae6e239081cdf342f20.png
SS z panelu kar:image.png.c59f4c757872491412b5709147f3f94e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.7f378ff12ebd923bad6349aa8422da54.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Szanowni liderówko

Nazywam się kuba i chciałbym sie dostać na stanowisko kierowcy taksówki. Posiadam bogate doświadczenie w branży transportowej, a także doskonałą znajomość terenu naszego miasta. Jestem odpowiedzialny, punktualny i dyspozycyjny, gotowy do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy i święta. Posiadam ważne prawo jazdy kategorii B . Jako osoba o wysokiej kulturze osobistej, zawsze stawiam na profesjonalne podejście do klienta i gwarantuję bezpieczną i komfortową podróż. Bardzo chciałbym dołączyć do Waszego zespołu i przyczynić się do rozwoju Państwa firmy.

Z poważaniem,
kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: ZjaranyDzem
Nick discord+tag: zjaranydzem
Imię: Olaf
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.c5d45a9fbf15e1a8dfe6758c85f461e4.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.e96d604e4d5c9f42d13e3bcfb84345f8.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam witam, nazywam się Olaf, i mam 14 lat. Lubię grać w gry, czytać książki, programować i wychodzić na dwór. Kiedyś miałem tutaj organizacje taksówkarską, ale nie wiedziałem że nie można było. Znam bardzo dużo mapy, i będę woził szybko, bezpiecznie i przyjemnie. Jestem miły, kulturalny i spokojny. Od zawsze chciałem tu być taksówkarzem. Mam wszystkie prawa jazdy na tym serwerze. Również dobrze umiem odgrywać rp. Również chciałbym zarobić grosza fajnym sposobem. Mam nadzieje że się dostanę. 
Coś od siebie: Mam nadzieje że i ja, i wszyscy co chcą się dostać się dostaną. Życze szczęścia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Radziu
Nick discord+tag: radobrazylia | Radziu#9076
Imię: Radek
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.3260ea6c8a1f4c3788dc71d3a9492c76.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.9cf7766df731b09017345494c5f50eba.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) wyslalem wyzej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Radosław. Mieszkam w średniej wielkości mieście zwącym się Gniezno. Interesuję się głównie motoryzacją, idąc dalej motocyklami, koleją, koszykówką, rowerami, jak i grami oraz samym komputerem. Jestem osobą spokojną, wyrafinowaną, kulturalną oraz miłą. Potrafię zachować powagę jak i nie jestem osobą łatwą do przegadania, co prowadzi do tego, że mocno trzymam się swojego zdania. W MTA gram już od dobrych 6 lat, a w godzinach byłoby to z dobre 5 tysięcy, obecnie wróciłem po kilku miesięcznej przerwie od tej gry i chciałbym dołączyć do frakcji, ponieważ zwykła robota na serwerze mega mnie nudzi. Mogę również pochwalić się doświadczeniem w takowej frakcji, co prawda nie na tym serwerze, jednakże kilkurazowo na innych, jak i pochwalić się byciem Developerem serwera, jak i mapperem. 
Coś od siebie: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:SzymekGGG
Nick discord+tag: Szymek#2665
Imię: Szymon
Wiek: w sierpniu 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Szymon chodze do 4 klasy technikum. Lubie grac w mta, lola, valoranta. Interesuje sie pilka nozna i samochodami. Lubie rozmawiac z graczami na serwerze i jestem wobec nich kulturalny oraz zabawny. Chcialbym bardzo sprawdzic sie w tej frakcji poniewaz lubie jezdzic samochodami w mta. Znam rowniez dobrze mape wiec bym sie sprawnie i szybko przemieszczal z klientami.
image.thumb.png.05dd3d40175a96cf2602feedead79e6b.pngimage.thumb.png.1e7efb478c396b574e715190edee2efb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: mlodziutkiz
Nick discord+tag: mlodziutkiz (nie mam tagu)
Imię: Kacper
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.83a3e92ad1a7424465dba9c813bdd0fd.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.22ba9279a7fe745c797ce1980d4ec2c0.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) wysłałem powyżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Kacper, mieszkam w Zabrzu gdzie uczęszczam do 3 klasy technikum. W MTA gram od jakoś 3-4 lat z przerwami, przez to moja znajomość mapy jest dobra. Generalnie interesuję się motoryzacja jaki i sportami typu siatkówka, piłka nożna oraz tenis stołowy. W mojej przygodzie z MTA przewinęło się parę pracy w SATC więc myślę że się nadam. Praktycznie codziennie poświęcam minimum 3godz na rozgrywkę na serwerze OutRPG, przy tym świetnie się bawiąc. 
Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają, życzę miłego dnia/spokojnej nocy.

 

 

Edytowane przez mlodziutkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Rafalrafi11
Nick discord+tag: rafal#2589
Imię: Rafal
Wiek: 18 lat
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): potrafie jezdzić samochodami jestem w tym bardzo dobry, dogadyje się bardzo dobże z innymi graczami, dużo gram na serwerze OutRPG, bardzo lubie samochody i jestem pasjonatą motoryzacji, jestem bardzo miły i sympatyczny i znam całą mape na pamięć
Coś od siebie: bardzo bym chciał zostać taxówkarzem bo bardzo lubie prowadzić pojazdy imieć interakcje z innymi ludzmi

Zrzut ekranu 2023-07-09 184718.png

Zrzut ekranu 2023-07-09 184911.png

Edytowane przez rafal2589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nick z serwera: LionelMessi
Nick discord+tag:kxsyy#8636
Imię:Igor
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Jak najbardiej
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.085f3c7b9ef874cc3e3a2b3a5cc98c6d.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.728db8edc4d8d7ea9d37718bb06d5162.png
Ilość doświadczenia (SS z F5) : wyzej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem Igor, lat 17  murarz tynkarz akrobata. Mieszkam niedaleko Gdanska. Aktualnie uczeszczam do technikum o kierunku elektryk. Omnibus w kazdej dziedzinie, moim marzeniem jest zostac taksówkarzem na serwisie OutRPG. Szybko ucze się nowych rzeczy. Bardzo dobrze znam mapę i myślę, że elegancko podwiózł bym każdego gracza "pod same drzwi" Zero wad same zalety nic tylko brac.
Coś od siebie: Liczę na szanse szefowie

Edytowane przez kxsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Dasio
Nick discord+tag: nick: Dasio tag: 2pac_19
Imię: Dawid
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.94eb6ac4dd194be4cd3b04e2daf84111.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.5a136398cad8ae1a666b193c15e7131f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) jest w screenie wyżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): bardzo dobrze znam mapę i potrafię dobrze jezdzić samochodami. Interesuje się motoryzacją oraz dużo gram w mta w godzinach 12:00-00:00. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi graczami interesuje mnie wożeniem ludzi taksówką. Jestem bardzo ostrożny w trakcie jazdy oraz potrafię zagadać do ludzi. Oraz mam bardzo dużo kumpli w MTA
Coś od siebie: Chciałbym dostać się do frakcji taxi ponieważ jazda samochodem to moja pasja.

Edytowane przez 2pac_19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: CristianoRonaldo 
Nick discord+tag: Najman#3251
Imię: Jakub
Wiek: 18 
Czy posiadasz sprawny mikrofon? : tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie kuba. Będe uczniem klasy 5 technikum tego roku. Jestem człowiekiem utalentowanym na wszelkie sposoby. potrafie gadać z ludzmi znam mape GTA san andreas. Gralem dużo na serwerze kojarze wiele ludzi na serwerze. Potrafie sie dostosowac do ludzi jeżeli widze ich humor i ogólnie vibe. Człowiek orkiestra tylko brać taxi i jezdzic cały dzień w różne miejsca
Coś od siebie: Pozdrawiam pozdrawiaczy mam nadzieje na przyjęcie od pana fenixa dziękuje za wysłuchane moich wypocin

 

Zrzut ekranu (100).png

Zrzut ekranu (101).png

Edytowane przez najman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: KocvreKK
Nick discord+tag: kocvrek
Imię:Kuba
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem Kuba, Mam 17 lat i chodzę do technikum. Jestem Zafascynowanym hazardzistom oraz uwielbiam przegrywać pieniądze, sprawia mi to radość. Interesuje się Siatkówką, oglądam dużo meczów Polskiej reprezentacji. Lubię Rozmawiać z ludźmi jestem otwarty na roleplay oraz inne rzeczy związane ze światem gry. Ostatnio Gram Dużo na waszym serwerze pozdro!
Coś od siebie: a no co jestem urodzonym taksówkarzem i myślę że będę się idealnie sprawował wożąc ludzi po mapie!

image.thumb.png.461f7d274f9bd1adec1cb4d02bd83460.png

image.thumb.png.623e8c819df9fe5f1cccda7cb6383be6.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: puciu
Nick discord+tag: tyidy
Imię: Maciek
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak ale w mta coś mi nie trybi
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 

Ilość doświadczenia: (SS z F5)spacer.png                SS z panelu kar:spacer.png


Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem Maciek mam 16 lat , chodzę do liceum mieszkam niedaleko Torunia. Interesuję się klasyczną motoryzacja najbardziej motocyklami. W wolnych chwilach lubię też łowić ryby. W MTA gram już 3-4 lata a na Out już prawie rok , zawsze chciałem wstąpić do SATC ale nigdy nie miałem wystarczająco czasu , jako że teraz są wakacje to postanowiłem że pora spróbować. Mapę oraz lokalizacje w MTA znam dobrze więc myślę że sobie poradzę.
Coś od siebie: Będzie git pozdro z fartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: DolHaczeq
Nick discord+tag: _dolhaczeq#0000
Imię:kuba
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) widać na powyższym 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): witam jestem kuba zamieszkuje małe miasteczko w województwie zachodniopomorskim, lubę grać w koszykówkę oraz sporadycznie pogram w siatkówkę i piłkę nożną, bardzo lubię grać w MTA dokładniej na otóż tym serwerze (OutRPG), jestem osobą spokojną jak OAZA lubię również rozwiązywać problemy bez konfliktowo, nie mam pojęcia co mam jeszcze napisać POPROSTU IDEAŁ
Coś od siebie: pomimo wielu kar na moim koncie mam nadzieję że pozwolicie mi stanowić część frakcji SATC, ponad to posiadam doświadczenie w tej frakcji poniewaz już w niej byłem lecz zostałem wydalony z powodu braku aktywności.

Zrzut ekranu (88).png

Zrzut ekranu (89).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: LionTurkishKebab
Nick discord+tag: Wick#3294
Imię: Leon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.aa91e5ab75f16f26c554c850ccf8da31.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.b4ae1c27bb5465bbc1bd1dd78ab653ff.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 352
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem leon mowią na mnie lion lubie grać w kosza ale lubie też pograć na outrpg chodze do 8klasy będę szedł na logistyka , opcjonalnie na dietetyka to tyle.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze sie dostane 🙂 i pojawie się na spotkaniu nie jak ostatnio haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: p4ndzia
Nick discord+tag: p4ndziaa#6102
Imię: Filip 
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.e2abcc0bf008bbca728da928bc6d5bf7.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.540a6b72b8e4cd955c4fe6e9a320f293.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.443bbe3051fbd8e33d9c6e731841d9dd.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć Mam na imę Filip mam 17 lat mieszkam w Woj.Śląskim. Moją pasją jest enduro oraz granie w gry takie jak mta / cs go. Jestem osobą bardzo zawziętą i punktualną, lubię sobie dawać nowe wyzwania. lubię pomagać ludziom w real jak i w mta. Obecnie jestem w trakcie robienia prawka i w przyszłości chciał bym zostać kierowcą.
Coś od siebie: Proszę o danie szansy nie zawiodę was, pozdrawiam z rodzinką ❤️

Edytowane przez p4ndzia
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: kokon
Nick discord+tag: Mlody G#3251
Imię: Alan
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.65791377b22d3bdd52e88d3d7fd662e5.png
SS z panelu kar: image.png.920ba09a9d9b21e865c2a879713a88bf.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.3682dd75925710a1970f1dbe4b34cbcc.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Alan, interesuję się motoryzacją oraz wędkowaniem. W wolnym czasie lubię pykać w MTA i jeździć na wypady na ryby. Jestem pomocną osobą, miłą i przede wszystkim niekonfliktową. Nie mam problemu z lokacjami San Andreas. Lubię jeździć furkami w MTA więc moim zdaniem jest to idealna frakcja dla mnie.
Coś od siebie: Myślę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, pozdrawiam całą frakcje i życzę powodzenia każdemu z osobna.

 

 

 

Edytowane przez Mlody G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: JOSEAVENTADOR
Nick discord+tag: xeroboy997#5937
Imię: Maciej 
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.f35fc48076136216941e68e8ef8e5afa.png
SS z panelu kar:

image.thumb.png.0e8770182bf7e8fb624b8b5c5d5ac549.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.4d85638ce440a643ac3bc9149cc7e9e9.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Interesuje się koszykówką jest to mój ulubiony sport. Uwielbiam grać w kosza tak samo jak oglądać. Interesuje się również motoryzacją. Moim ulubionym typem samochodów są JDM. Lubię też grać w MTA gdyż przypomina mi czasy dzieciństwa. Kocham też wędkowac.
Coś od siebie: Pozdrowienia dla całego Out niech sie to trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 09:07, fenix04. napisał:

Nick z serwera: STuleja
Nick discord+tag: stuleja (nie posiadam tagu)
Imię: Mateusz
Wiek: 22 zaraz 23
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.e693ceac0ddaa152dcd9e4240f2373c7.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.16c3e12473351f3c2eba6d3c9a465c4b.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.537f836d4a0e45ddaabcca5660515fdd.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Mateusz i mam 22 lata więc coś tam za sobą mam.  Jestem osobą pracującą ale w wolnym czasie zawsze z chęcią sobie pogram. Interesuję się głównie motoryzacją oraz sportem ekstremalnym głównie szachy. Jestem osobą nad wyraz spokojną oraz pomocną więc zawsze próbuję robić jak najwięcej dla społeczności. Jestem "Wędrolem" czyli Harcerzem po ukończeniu edukacji, pracuję charytatywnie oraz na co dzień pomagam osobom z depresją.
Coś od siebie: Miłego dnia mam nadzieję że Out wytrzyma długo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fenix04. zablokował(a) ten temat
  • fenix04. odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...