Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na administratora


mabygofr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Goferek420
Nick osoby oskarżonej:  Yokino
Powód napisania skargi:  Taran
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>  14:39
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 08.07.2023
Opis sytuacji:  Jechałem sobie na spokojnie moim pasem a nie jaka yokino potracila mnie i gdyby nigdy nic pojechala jak by sie nic nie stalo
Dowody:  
Coś od siebie:  Mam nadzieję że administrator poniesie konsekwencje za swoje czyny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie wyglądało to tak że chciałam wyminąć ową osobę , u mnie to wyglądało to za udaną czynność na filmiku widać że była próba wyminięcia owej osoby, osoba wnosząca skargę napisała ticketa na dc i próbowałam się porozumieć proponowałam wynagrodzenie pieniężne ale osoba stwierdziła ze pisze skargę nic nie chce. Były już słowa słowa przeprosin w tickecie. I dodam jeszcze że skręcając u mnie została owa osoba wyminięta w taki sposób że po mocnym skręcie i zderzeniu się z płotem koło przecho na King"s zrobiłam kilka fikołków i po stanięciu na koła po 3 min chłopa już nie było a po zderzeniu z płotem wybiło mnie na drogę w stronę autostrady SF>LV. Tyle z mojej strony a decyzja należy do cb Kopacka co z tym zrobisz z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa czyli jak zrobiłaś fikołki to nie pomyślałaś kurcze może uderzyłam w niego wrócę bo obaj mieliśmy znaczek rp nad głowami. Jak byś wróciła owej skargi by nie było no ale postapiłaś tak a nie inaczej więc. A i jeszcze coś jeśli to ja bym był na twoim miejscu a ty na moim to dawno już po prawku bym miał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...