Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Fenix


ajgorex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: AJgorEx
Nick osoby oskarżonej: Fenix
Powód napisania skargi: Chore zachowanie Moderatora Fenix
Godzina zdarzenia: ~12:30
Dokładna data zdarzenia: 09.07.2023
Opis sytuacji: Napisałem, na Twitterze, że ogłoszę komuś na /ogloszenie i dostałem warna od Fenixa „Nie ogłaszaj na Twitterze”. W tym momencie całego Twittera przejęło „XD” pisane od graczy którzy wyśmiali Fenixa i jego zachowanie. Napisałem, że Fenix ma chyba 15 lat (zaznaczam, że bez wulgaryzmów itp.) i od razu dostałem mute pt. „Obraza Administracji”. Cała społeczność nagle oszalała i zaczęła wyśmiewać Fenixa jeszcze bardziej. Większość serwera kazała mi napisać tę skargę, bo jego zachowanie wykroczyło zbyt nisko. 
Dowody: Nie potrzeba dowodów. 
Coś od siebie: Podtrzymuje swoje zdanie, że napisanie komuś, że ma 15 lat to nie jest obraza. Skąd mogę wiedzieć ile on ma lat? Może 13 a może 25. Dla mnie i całej społeczności OUTRPG takie zachowanie jest karygodnie i powinno być tępione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kary to była słuszna ogłaszałeś że komuś ogłosisz czyli wykonasz jakąś usługę. Nadal jest to ogłaszanie na twitterze co jest zabronione. Mogłeś dać to na ogłoszeniach i nie było by problemu z tym. Co do muta to poczułem się urażony dla tego kara jest słuszna.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...