Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kaczorrrro Apelacja o nick RP.


kacz00r.

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Kaczorrro


-UID: 9041


-Wiek RP: 25


-Wykształcenie: Wyższe pełne


-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Maloy ma 24 ukończył niedawno studia z maturą. Jest wysokim mężczyzną o zielonych oczach oraz jest bardzo inteligentnym człowiekiem.


-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Maloy jak był mały miał normalne dzieciństwo oraz jego rodzice go kochali. Natomiast jego życie sie odmieniło keidy poszedł do szkoły średniej gdzie totalnie nikogo nie znał aczkolwiek po miesiacu w nowej klasie zaprzyjaźnił się z 2 koelgami którzy namawiali go do narkotyków. Pewnego dnia dał się namówić aby zapalić narkotyk zwany marihuaną, koledzy z niego się śmiali po czym go wystawili jego rodzicom. Od tamtej pory Maloy żądał zemsty, przez to chciał zwalczać przestępczość oraz handel narkotykami dlatego po tygodniu od incydentu kiedy dał się namówić poprosił rodziców aby przepisali go do klasy policyjnej. Rodzice aby ich syn był szczęśliwy zgodzili się na to i przepisali go do tej klasy ale miał obiecać im 1, że będzie miał najlepsze stopnie w miarę jego możliwości. Zdawał z roku na rok z coraz lepszy stopniami i jego wielkim marzeniem było się dostać do San Andreas Police Department. Jak zobaczył że jest otwarta rekrutacja do jednostki bez wahania zaaplikował do nich. Udało mu się i był bardzo szczęśliwy że udało mu się spełnić jego marzenie, teraz jak jest FP stara się z dnia na dzień być bardziej wydajniejszy dla jednostki SAPD.


-Jaka jest twoja definicja RP: RP to jest chęć odgrywania RolePlay z innymi graczami oraz "zabawa" w prawdziwe życie gdzie można ogrywać różne akcje związane z RP.


-Nick RP (imię i nazwisko postaci):  Maloy Canard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...