Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

próba odbanowania @kopacka


_biali

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: BIALI
UID: Nie pamietam
Serial: 0BD37C71A24952AE1EB1704261247644

Typ kary: BAN
Powód kary: Omijanie Bana + CBK w stronę Administracji.//BMA
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: 17:00:25 29.06.2023r.
Data zakończenia kary: 17:00:25 24.03.2026r.
Wyjaśnienie: Wyjaśnienie takie jest ze żałuje ze powstąpilem to takiego czynu ze okłamałem całą Administracje na każdym kroku tęsknię za tym serverem długo mnie nie było na nich oczywiście mówię ze się zmięnię nie będę tak robił jak wcześniej to całkowity mój błąd  
Coś od siebie: nigdy już tak nie powstąpie oczywiście przeprosze każdego gracza jak mu ubliżyłem wiec jeszcze raz przepraszam z całego serca

  • Lubię to 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi mój kolego moze racja łamałem nie raz regulamin aczkolwiek przemyślałem sobie wszystko poukładałem sobie wszystko i nie będę taką osobą jak kiedyś chiałbym wszystko naprawić też moje błędy ale cóż czasu nie można cofnąć ale zapewniam każdego że takich głupich zachowań już nie będzie, będe nową osobą kulturalną która niie będzie wyzywała bez powodu itp 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto cie zna wie jak bedzie, bo tych postanowien bylo tyle ze nie idzie tego policzyc. notorycznie lamales regulamin, omijales bana, wyzywales graczy i administracje. doslownie co dostales bana wyzywales a potem pisales w apelce jak to ty sie zmieniles, a i tak potem robiles to samo, uwazam ze owy uzytkownik powinien zostac na banie tak jak jest teraz czyli bez mozliwosci apelacji, bo po prostu jego temat bedzie w kolko ciagniety, a sytuacje z nim zwiazane i tak sie beda powtarzac 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kiedyś u mnie w organizacji, a jak zostałeś wyrzucony to Cię nic nie obchodziło i zacząłeś udostępniać dane z Discorda naszego poza organizację... Do tego dodam, że wielokrotnie obchodziłeś karę serwerową poprzez użycie innych systemów windows...

P.S: Według mnie słusznie dostałeś "Brak Możliwości Apelacji"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie tutaj z uzytkownikiem powyzej, bylo tak jak mowi oraz chcialbym dodac ze bedac w tej organizacji i tak przyslowiowo odwalal i lamal regulamin, zostal wydalony wlasnie za takie rzeczy jakie sa opisane w jego banie, czyli cbk i lamanie regulaminow. po wydaleniu wstapil do innej organizacji w ktorej robil to samo i rowniez zostal za to wyrzucony. jestem swiadkiem tych wszystkich sytuacji, wiec stad moje zdanie o tym ze powinien on zostac na banie, bo jest to sluszne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba tez podejsc do takowej sprawy pod innym wgledem robilem gówno wczesniej wiem o tym zle robilem ale kazdy czlowiek moze sie zmienic to ze macie takie podejscie nie inne to miejcie ja tak naprawde zmienilem sie przeprosilem was administracje dla kazdego czlowieka powinna przyslugiwac jakas mala szansa , wyzywalem was caly czas wczesniej czasem tez administracje ale cos czasu nie cofne ale bardzo was przepraszam za moje takowe błedy przykro mi bardzo

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazales juz co potrafisz i jak z toba to wyglada nie wierze w twoja zmiane, obstawiam ze nie tylko ja i jestem zdania ze powinienes zostac na banie, poniewaz miales wiele szans na zmiane i ich nie wykorzystales, wiec mam nadzieje ze twoja apelacja zostanie odrzucona

Edytowane przez twxntythrxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twenty to ze masz jakis problem do mnie to mnie dziwi ale coz rybsonku tak tak bylo ale jakos juz tego nie robie zminilem sie przepraszam ze tak do ciebie mowilem wyzywalem i ciebie tez twenty chcialbym z calego serca wszystko naprawic zeby zyc w zgodzie a nie na jakies spinie wybaczcie mi za takie rzeczy co robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...