Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Klozet Apelacja o nick RP


klozet

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Klozet
-UID: 4393
-Wiek RP: 42 lata
-Wykształcenie: Ukończone Palmdale High school, na kierunku Health Careers Academy
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Mężczyzna w wieku 42 lat, szczupły ze specyficzną bródką, chodzący w koszuli w krate. Na głowie nosi czapke, pod nią długie włosy związane w warkocz. Cechujący sie spokojem i wyrozumiałością, nie bojący się interweniować i używać siły w razie potrzeby. (https://imgur.com/a/yAHGDoa)
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w 1981 roku, Dave, syn John'a i Elizabeth Lee Cooper, od małego Ojciec widział w nim przyszłego kierowce nascar, niestety ze względu na wypadek w którym zginął ojciec Dave'a, opuścił on juniorskie serie wyścigowe Kartingowe, skupił się na ukończeniu Palmdale High School. Po ukończeniu szkoły rozpoczął prace jako magazynier w tamtejszej, nie istniejącej na dzień dzisiejszy fabryce części samochodowych. Po blisko 3 latach przepracowanych w fabryce, rzucił on pracę i rozpoczął on przygotowania do dołączenia w szeregi Los Angeles Police Academy. Po ukończeniu pobytu w L.A. Police Academy przeniósł się do rodzinnego Palmdale, gdzie dołączył w szeregi Palmdale Sheriff county. Po przepracowaniu tam blisko dziesięciu lat, złożył odznakę i wyruszył do słonecznego Las Venturas w poszukiwaniu przygód. Na dzień dzisiejszy jest bez pracy, starający się o przyjęcie do San Andreas Police Academy
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay, zabawa grą, postacią i otoczeniem, umiejętnie prowadzona pomaga w rozszerzaniu znajomości, umiejętności.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Dave Lee Cooper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...