Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Podnie na nick RP Gruby Papirus


zbychmalin

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: GrubyPapirus__
-UID: 13999
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie:Z wykształcenia jest logistykiem.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Mężczyzna w wieku 24 lat, umięśniony, chodzący najczęściej w białej koszulce i czerwonych spodniach z adidas. Nosi złoty łańcuch za 50k ma krótko ścięte włosy na buzzcut. Cechuje się determinacją i perfekcyjnością.
- Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):Urodzony w 1999 roku, Dwayne uczył się w wyższej szkole logistycznej.Potem przeprowadził sie do San Fierro na początku poczciwie zaczoł pracować w firmie sprzątającej ulice z jakimś czasem Dwayne zakręcił sie w złe towrzystwo po czym dołączył do organizacji przestępczej. Po jakoś około miesiącu Dwayne zobaczył na tablicy informcji że poszukują pracownika do taxi. Po tym jak Dwayne dostał sie do taxówek przestał na chwile ingerować w organizcje. I o teraz prowadzi sobie życie jako taksówkarz i członek orgnizacji przestępczej. 
- Jaka jest twoja definicja RP: Jest to wczucie się w swoją postać RP i urozmaicanie sobie gry poprzez odgrywanie np. gangów rodzin itp. 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Dwayne White

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...