Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

mipiasty-Apelacja o nick podczas statusu RP


mip4363

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: mipiasty
-UID: 13138
-Wiek RP: 19
-Wykształcenie: Mechanik
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Mężczyzna w wieku 19 lat, średnio umięśniony, zazwyczaj chodzi w dresach. Krótkie włosy typu buzzcut lub fade, blizna na lewej ręce przez porachunki uliczne. Od małego uwielbia jeździć na deskorolce.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w 2004 roku, porzucony przez własnego ojca zostaje sam z matką na pastwę losu. Od małego interesuje się mechaniką lecz nie opiera na niej swojej przyszłości można powiedzieć ze robi to dla zabawy, nigdy nie miał ojca więc nie miał kto go uczyć mechanizacji oraz prac mężczyzny. Lecz zawsze u swojego boku miał wujka do którego często jeździł na deskorolce, ponieważ mieszkał dwie dzielnice obok, To on go uzależnił Motoryzacją więc  całymi dniami i nocami przesiadywał u niego w warsztacie naprawiając jakieś złomy. Poszedł do zawodówki, ponieważ jego rodzina była bardzo biedna, matka nie zarabiała dużo na stanowisku kasjerki w osiedlowym sklepie więc od około 16 roku życia zatrudnił się na czarno u swojego wujka w warsztacie, mimo że na czarno to i tak dostawał godną wypłatę która dawał swojej matce na opłacenie czynszów oraz było z czym chleb zjeść. I tak oto tutaj się teraz znajduje, zakończył szkołę i myśli co dalej zrobić. Ciekawe co los mu przyniesie...
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay jest dla mnie zabawą, ucieczką od normalnego życia, i jednocześnie zabawą, rozwianiem własnej postaci w różnoraki sposób, zabawa grą.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Samir Montana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...