Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Lewan - Apelacja o nick podczas statusu RP


igor.pl

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Lewan
-UID: 117
-Wiek RP: 41
-Wykształcenie: Podstawowe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): 41 letni mężczyzna z lekkim piwnym brzuchem zamieszkały w San Fierro. Szacuje się na około 168 cm wzrostu oraz lubi nosić niebieskie ubrania ze względu na jego ulubioną przyszłą robotę - policje. Jego kolor oczu oraz włosów to szary. Jego zainteresowaniami są: policja, samochody oraz pieniądze.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): "Janusz" biznesu pochodzący z Bliskiego Wschodu zamieszkały na terenach niepodległych Niemiec opanowanych przez współczesną Bawarię często odwiedzający amerykę płd. (głównie Argentyna). Jego zajawkami jest przywódctwo, dobra passa z każdego rana, bieganie codziennie o 4 nad ranem, inwestowanie w krypto. Posiada trójkę dzieci, obecnie mieszkają z matką na terenach radzieckiej rosji, która jest nieznana. Wziął niedawno kredyt na cztery kwadryliony rubli (około 4 złote), aby uzbierać na bilet powrotny do swojej ojczyzny.
-Jaka jest twoja definicja RP: Moja definicja jest taka, ze roleplay powinien być na wysokim poziomie i nalezy odgrywać tak, aby obie strony umiały ogarnąć ocb. Jest to odgrywanie postaci, a mianowicie ich ról z których nie należy wychodzić podczas rozgrywki RP.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Johnny Goebbels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...