Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

ZjaranyDzem Apelacja o nick podczas statusu RP


r3skako

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: ZjaranyDzem
-UID:  14212
-Wiek RP: 30
-Wykształcenie: Duże
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Szef cartelu "Nightwalkers", dobry przywódca. Poza życiem kryminalistycznym pracuje w SATC, aby wyprać nielegalne pieniądze. Lubi se podriftować w swoim stratumku. Jest miły i spokojny.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodził się w San Fierro w roku 1993. Jego ojciec miał 40 lat, a jego matka 30. Niestety, jego matka zgineła z bólu przy rodzeniu Olafa. Jego tata był przywódcą cartelu "Nightwalkers". Gdy miał 10 lat, poznał RS4SHADOW, jego najlepszego kolegę aż do teraz. Gdy miał 18 lat, poszedł do collegu informatycznego. Zdał. Gdy miał 26 lat, jego ojciec uciekł z San Andreas do Liberty City, ponieważ był poszukiwany w całym stanie SA. Olaf przejął kontrolę nad cartelem. Teraz cartel dobrze się utrzymuje, a ponieważ wszelkie pieniądze które zarobił, były nielegalne, zatrudnił się do SATC.
-Jaka jest twoja definicja RP: 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Olaf Kamiński

Edytowane przez zjaranydzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • r3skako zmienił(a) tytuł na ZjaranyDzem Apelacja o nick podczas statusu RP
  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...