Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie bana nadanego przez Kopacka.


lil_puny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: lilpampi.
UID: 6193
Serial:  C904CFE361162FB62B744D77C4790584
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN.
Powód kary: Obraza Zarządu.
Nick członka administracji nadającego karę:  @kopacka
Data nadania kary:  27.07.2023 
Data zakończenia kary:  27.07.2026 01:04:03
Wyjaśnienie: 
Szanowna Administracjo,

Z wielkim skruchą i żalem kieruję te słowa jako wyraz mojego najgłębszego żalu i przeprosin za swoje zachowanie. Moja nierozważna reakcja, w wyniku której użyłem obraźliwych słów wobec osoby z administracji, była zupełnie nie do przyjęcia i nie zgodna z zasadami szacunku, jakie powinien okazywać każdy człowiek.

Zdaję sobie sprawę
, że moje zachowanie było nieodpowiednie i bardzo krzywdzące. Nie ma usprawiedliwienia dla takiej postawy, i powinienem był bardziej kontrolować swoje emocje, zamiast dać się ponieść impulsom. Nikt nie zasługuje na obrażanie ani upokarzanie, i moje słowa były kompletnie nieuzasadnione.

Przyjmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny i za wszelkie szkody
, które wyrządziłem swoimi słowami. Wyrażam głębokie przeprosiny Kopackiej, która ucierpiała z powodu mojego zachowania. Obiecuję, że w przyszłości będę bardziej uważny i szanujący wobec innych, szukając zawsze sposobów na rozwiązywanie konfliktów w sposób cywilizowany i pokojowy.

Pragnę wyciągnąć wnioski z moich błędów i pracować nad swoim charakterem
, by stać się lepszym człowiekiem. Chcę działać zgodnie z zasadami empatii i zrozumienia, by przyczyniać się do budowania harmonijnych relacji z innymi graczami serwera.
 

Jeszcze raz, z całego serca przepraszam za swoje nieodpowiednie zachowanie i za każde uczucie krzywdy, które wyrządziłem. Obiecuję, że będę starał się na każdym kroku być lepszym i bardziej odpowiedzialnym członkiem społeczności.

Z poważaniem,
Lilpampi

Coś od siebie
: Jak napisałem powyżej bardzo bardzo przepraszam za swoje czyny i liczę na szybkie rozpatrzenie sprawy.

  • Lubię to 11
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...